Odbierz exstra prezent z subskrypcją w Betsson

Zasubskrybuj stronę Betsson i odbierz swoją nagrodęBetsson coraz częściej promuje swoje subskrypcje mailowe oraz sms-owe. Obecnie za ich sprawą możecie liczyć na ekskluzywne niespodzianki, które będą wydawane w przypadku, w którym w ciągu ostatnich 6 miesięcy dokonywaliście wpłaty na co najmniej 40 złotych. Kasyno nie ujawnia dokładnie, jakie nagrody wchodzą w grę, aczkolwiek możemy zakładać, że będzie to doładowanie gotówkowe, darmowe obroty oraz inne profity.

Po zaktualizowaniu swojego statusu subskrypcji Betsson poinformuje was o doborze premii do końca trwającego tygodnia. Z niespodzianki skorzystać będzie można zaraz po jej odbiorze. Oczywiście propozycja skierowana jest jedynie do osób, które posiadają aktywne konta i grają bezpośrednio na terytorium Polski. Nagroda ważna będzie przez 3 kolejne dni i właśnie w tym czasie musicie nią obrócić. Odnośnie jej wartości, tak tłumaczy to Betsson: „Aby odebrać nagrodę, gracz musi zalogować się do swojego konta i otworzyć grę. Nagroda oraz jej wartość są przyznawane w konkretnej grze slotowej, która zostanie przekazana w wiadomości na stronie.” – bonusy przy tym nie mogą być obracane przy niektórych grach. Ich listę znaleźć można w specjalnym dziale regulaminu kasyna. Tym samym musimy was na tym etapie poinformować, że konieczne jest zapoznanie się z regulaminem. To ważne punkty, w pełni obligatoryjne dla każdego z chętnych graczy. Warto zatem próbować!

Zaktualizujcie swoje statusy subskrypcji i czekajcie na wiadomość o swojej nagrodzie. To ciekawe uzupełnienie standardowej oferty bonusowej. Przypominamy, że na stronie znajdziecie m.in. turnieje na zakończenie lata czy promocję powitalną. W przypadku pytań nakierowanych na te tematy, możecie też liczyć na pomoc obsługi klienta. Powodzenia, korzystajcie ile tylko można!

Odbierz swój prezent

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj