Odbierz free spins i zgarnij progresywny jackpot z Betsson

Spiny z jackpotem w tle w bonusie BetssonKasyno Betsson bardzo często organizuje dla swoich klientów specjalne promocje związane z darmowymi spinami. Dzięki nim można zdobywać żetony na grę i walczyć o dodatkowe nagrody. Teraz na graczy czeka akcja 130 mln WowPot free spiny. Już teraz każdy z klientów kasyna Betsson może odebrać swoje codzienne darmowe spiny i spróbować zawalczyć o największy progresywny jackpot na świecie! Koniecznie należy w tym wypadku zapisać się do akcji i obstawiać zakłady w grze Wolf Blaze Wowpot Megaways, aby zyskać nawet 30 żetonów na grę każdego dnia. Być może jeden z nich akurat dla gracza aktywuje jackpot, który niedawno przekroczył już pulę 130 milionów złotych. Oznacza to, że jesteśmy coraz bliżej najwyższej wygranej na slotach online w historii!

Akcja ta dostępna jest dla graczy codziennie od 00:00 – 23:59 w dniach od 19 czerwca do 16 lipca 2023.

Zainteresowane osoby muszą najpierw zapisać się do akcji. Następnie zaś należy obstawiać zakłady na kwotę co najmniej 90 złotych w grze Wolf Blaze Wowpot Megaways. Po przekroczeniu tej kwoty otrzymuje się 10 darmowych spinów. Z takiej oferty możesz skorzystać trzy razy dziennie, więc łącznie do odebrania jest 30 spinów każdego dnia.

Każdy żeton na grę będzie miał wartość 0,8 złotych i będzie można go wykorzystać w czasie 3 dni. Wygrane ze spinów traktowane są jako bonus i należy je potem obrócić minimum 25 razy w czasie 3 dni. Maksymalnie można wtedy postawić do 30 złotych na rundę gry lub 2,25 złotych na linię. Więcej informacji można znaleźć na stronie kasyna.

Odbierz darmowe spiny

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj