Odbierz Free spins w FortuneClock z Happy Hour

Happy Hour: Free spins Edition z Fortune ClockW kasynach internetowych bardzo popularne są darmowe spiny. Można je zdobywać bezpośrednio w czasie gry na automatach, jak i również dzięki bonusom od depozytu, turniejom. W przypadku kasyna Fortune Clock darmowe spiny rozdawane są jednak w ramach specjalnej codziennej loterii. Można liczyć na całkiem sporo spinów do zdobycia. Najnowsze wydarzenie w Fortune Clock po raz kolejny wraca do sekcji promocyjnej. Happy Hour: Free spins Edition to bowiem akcja, z którą już mieliśmy kilka razy do czynienia w tym kasynie. Polega ona na tym, że w wybranych godzinach należy spełnić określone warunki, a dzięki temu istnieje szansa na otrzymanie darmowych spinów.

Akcja Happy Hour ze spinami wystartowała 17.10.2021 i trwać będzie do 24.10.2021. Przy tym nasze Happy Hour obowiązywać będą codziennie od 20:01 do 11:59 (UTC +3). Jak zostać uczestnikiem tego wydarzenia? Koniecznie musimy danego dnia w czasie trwania loterii wpłacić na swoje konto kwotę 500 PLN lub więcej. Dzięki temu dostaniemy swój los na loterię, gdzie na koniec losowane będą nagrody z puli 2500 PLN. Do zdobycia mamy tu między innymi darmowe spiny na nowe gry, darmowe spiny na najpopularniejsze sloty z oferty czy też free spiny z mnożnikiem za wygrane wynoszącym aż x40. Można zatem liczyć na całkiem ciekawe nagrody.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że wszystkie wygrane ze spinów wylądują na naszym koncie bonusowym, z którego muszą zostać później obrócone co najmniej 75 razy. Dopiero po spełnieniu tych warunków można je będzie wypłacić z konta lub przeznaczyć na dowolne zakłady w kasynie. Więcej informacji zawarto w regulaminie na stronie www.

W tym samym czasie w Fortune Clock można skorzystać także z innej oferty Happy Hour, gdzie do rozdania są bonusy bez depozytu także z puli 2500 PLN.

Wygraj free spins

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj