Odbierz free spiny z Unibet Online Series w promocji kasynowej

Zdobądź swoje free spiny i bilet o wartości 1 100€ z UnibetWystarczy, że zalogujecie się na swoim koncie, a otrzymacie od Unibet darmowy obrót do wykorzystania na ich stronie. Jeśli z kolei zrealizujecie dodatkowe misje, otrzymacie kolejne premie i następne free spiny. Wszystko zależy od tego, jak przyłożycie się do gry. A jest tu o co rywalizować. Nawet ten jeden obrót będzie w stanie zapewnić wam bilet na Unibet Open, który jest wart 1 100€. To spora nagroda, dlatego nie wahajcie się i próbujcie swoich sił już teraz.

W pierwszej kolejności musicie oczywiście ściągnąć aplikację kliencką Poker lub zagrać z poziomu swojej przeglądarki na stronie Unibet. Po zalogowaniu otrzymacie poker bonus czyli jedno zakręcenie, które wydawane jest tu zawsze raz co tydzień. Cały proces jest bardziej rozbudowany i tak opisało go Unibet: „Następnie możesz także zgarnąć trzy darmowe spiny dziennie przy stołach, po prostu dochodząc do flopów lub grając w turniejach Sit and Go albo gry cashowe. A jeśli odblokujesz wszystkie trzy darmowe spiny w ciągu 24 godzin, następnego dnia otrzymasz dodatkowy darmowy spin.” Możesz zagrać na tegorocznym UOS IX, co byłoby wielkim podsumowaniem twojej gry z tego czasu i potężnym wyróżnieniem, które jednocześnie przerodzić się może w znacznie pokaźniejsze nagrody. Wydawało ci się, że free spin to mało? Zatem warto zmienić zdanie, bo czeka sporo pozytywnych niespodzianek!

Oczywiście jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem do zabawy, zapiszcie się już teraz. Sytuację związaną z flopami, sit and go czy HexaPro znajdziecie bezpośrednio w regulaminie kasyna. To właśnie te warunki i zasady określają kierunek waszej gry, jak również wszelkie jej założenia. Powodzenia, czas ruszyć po cenne bilety.

Odbierz darmowe zakręcenia

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj