Odbierz sobotni bonus 1 000 euro w promocji od VulkanVegas

Sobotni Quest w Vulkan VegasVulkan Vegas jest niezwykle popularnym kasynem, a ta popularność bierze się między innymi z tego, że regularnie organizuje dla swoich klientów promocje czy turnieje. Tak jest między innymi z sobotnią promocją związaną z depozytami, gdzie w każdym tygodniu można zdobyć nawet do 1000 EUR.

Prezentowana przez nas promocja w tym kasynie internetowym aktywna jest w każdą sobotę od 00:00 do 23:39 i skorzystać z niej może każdy klient, który ma aktywne konto. W każdą sobotę zdobycie bonusu wiąże się z dokonaniem 5 depozytów w ciągu całego dnia, gdzie każdy z naszych sobotnich depozytów musi mieć wysokość minimum 10 EUR. Bonus obliczany jest na podstawie średniej ze wszystkich depozytów. Jeśli zatem wpłacimy łącznie 500 EUR depozytów, to kwota ta dzielona jest przez 5 i wtedy na nasze konto dodatkowo trafi 100 EUR.

Vulkan Vegas ustaliło, że maksymalnie można w ramach bonusu uzyskać do 1000 EUR. Ponieważ jest to cotygodniowa oferta, dlatego też aktywni gracze mogą w ciągu miesiąca tylko z tej promocji zyskać całkiem sporo. Należy jednak pamiętać o dodatkowych warunkach. Otóż nasz bonus ważny będzie tylko przez 5 dni. W tym czasie niezbędne będzie obrócenie przyznaną kwotą co najmniej 40 razy. Dopiero spełnienie tych warunków gwarantuje wypłacenie środków z kasyna. Warto zapoznać się z dodatkowymi informacjami na stronie internetowej kasyna.

Przy okazji dobrze jest się zapoznać z innymi promocjami, które obecne są w tym kasynie: akcją podnieś swój status — zdobądź więcej, zwrotem gotówki do 2000 EUR, comiesięcznym drop and wins z 1 000 000 EUR czy też Tournament Series z pulą 100 000 EUR.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj