Odbierz swój cash back o wartości nawet 1000zł w 7Signs

Sięgnij po cash back live casino 15% z kasynem 7SignsRejestrujecie się w kasynie by korzystać z produktów na żywo, gdzie gra się z prawdziwym krupierem? W takim razie zdecydowanie powinniście skorzystać z oferty 7Signs. Marka ta przygotowała szereg bonusów powitalnych, z czego jeden nastawiony jest stricte właśnie grę na żywo. Za sprawą tego wydarzenia oczekiwać możecie cashbacku na poziomie aż 15%. W ten sposób na wasze konta może wrócić nawet 1 000 złotych w gotówce bonusowej. Macie 48 godzin na rozegranie pierwszego zrealizowanego depozytu. To właśnie względem tego czasu i tych środków naliczany jest zwrot w postaci cashbacku. Ile uda się wam w tym czasie zakumulować? Przekonajmy się!

Promocja oczywiście dostępna jest wyłącznie dla nowych użytkowników, trzeba ją wybrać i dostępna będzie jeden raz. Wszystko zależy od kwoty waszego depozytu, dlatego zawsze warto przemyśleć jakie macie plany i na jakie stawki liczycie. Minimalna kwota zwrotu, jaki trafi w wasze ręce to 20 złotych, z kolei maksymalna to aż 1 000 złotych. Pamiętajcie przy tym, że wpłaty realizowane przez Skrill lub Neteller nie są brane pod uwagę. Dodatkowo po środki musicie się zgłosić. Wystarczy w tej sprawie wysłać maila do obsługi klienta lub skontaktować się z nimi przez czat na żywo. Jest rzecz jasna darmowy i dostępny przez całą dobę, także w weekendy i święta.

Więcej informacji o promocji znaleźć można w regulaminie. To właśnie tam widoczne są warunki i zasady, które określają wytyczne w kontekście waszej aktywnej gry na stronie. Do waszej dyspozycji oddano też obsługę, która chętnie pomoże i odpowie na wszelkie pytania. Warto spróbować, zatem do boju!

Odbierz bonus

Aktualne Promocje 7Signs


Skomentuj