Odliczaj dni do Świąt z kalendarzem adwentowym Unibet

Odkrywaj codzienne nagrody z kalendarzem UnibetWielu twórców gier oferuje w sklepach premium codzienne promocje, a przy tym możemy natrafić na ciekawe bonusy w kasynach. Dlatego też bardzo zaciekawił nas taki kalendarz ze świątecznymi bonusami, który obecny jest w grudniu w kasynie Unibet. Unibet jak i wielu innych operatorów hazardowych stworzył specjalne wydarzenie adwentowe, dzięki któremu można każdego dnia natrafić na zupełnie inną ofertę i tak przez cały miesiąc! Ciekawostką może być to, że oferty dotyczyć mogą zarówno graczy w kasynie jak i w zakładach bukmacherskich. Gdy otworzymy stronę z kalendarzem, ukaże się nam wiele charakterystycznych zielonych gwiazdek. każda z nich oznaczona jest numerem odpowiadającym dniu w grudniu. Podejrzeć możemy tylko dzisiejszą lub minione promocje.

Możemy zatem zaprezentować, co było obecne 1 i 2 grudnia.

1 grudnia: Odbierz bonus, zagraj o 125 000 PLN. Każdy klient może odebrać 50% bonusu od depozytu do 250 PLN. Następnie zagrać można także w darmową Grę Mistrzów, gdzie za odpowiedzenie poprawnie na sześć pytań może zapewnić wygraną aż 125 000 PLN!

2 grudnia: Zadaniem gracza jest postawienie 25 PLN na Ligę Mistrzów, aby otrzymać szansę na wygranie podpisanych koszulek piłkarskich! Do zdobycia są 2 koszulki podpisane przez cały zespół PSG, 3 koszulki Derby County podpisane przez Wayne’a Rooneya, jak i 5 koszulek podpisanych przez cały zespół RB Lipsk. Za każdy zakład o wartości 25 PLN otrzymujemy jeden los na loterię.

Jak widać, oferty znacząco różnią się między sobą, w wyniku czego Unibet postawił na odmienność promocji, jak i również może nas czymś zaskoczyć. Za każdym razem należy jednak zapisać się do promocji, aby móc z niej skorzystać.

Wśród gwiazdek adwentowych dostępna jest jedna specjalna. Związana jest ona ze świątecznymi bonusami dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Należy bowiem zaprosić nowych graczy do Unibet, a wszyscy dostaniemy świąteczne prezenty. Nowi gracze otrzymają bogatą paczkę z bonusem powitalnym, a my sami dostaniesz bonusy warte nawet 900 PLN.

Przypominamy również o innych ciekawych ofertach, które dostępne są w kasynie Unibet, zwłaszcza tych związanych ze świętami.

Odbierz prezent każdego dnia

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj