Oktoberfest w Neon 54 z 100 free spins do odbioru

Oktoberfest w Neon54Dla miłośników piwa, dobrej zabawy jednym z tradycyjnych wydarzeń każdego roku jest Oktoberfest. To wtedy w Monachium piwo leje się strumieniami, a goście z całego świata bawią się przy wspólnych stołach. Z okazji tego święta w kasynie Neon54 możemy znaleźć między innymi promocję z free spinami.

Nowa akcja promocyjna w Neon54 dostępna jest dla każdego klienta tego kasyna, który ma aktywne konto. Specjalnie podzielono ją na 2 okresy. Pierwszy odbywa się od 19 do 22 września (poniedziałek - czwartek), zaś drugi będzie mieć miejsce od 26 do 29 września (poniedziałek - czwartek). Naszym zadaniem jest wtedy obstawianie zakładów na automatach do gry wybranego producenta. Każdego dnia obowiązuje inny katalog gier, a przy tym raz dziennie można walczyć o darmowe spiny. Gdy uda się nam postawić zakłady za minimum 450 PLN, to wtedy dostaniemy w prezencie 25 free spinów. Jeśli postawimy jednak co najmniej 3150 PLN, to wtedy dostaniemy aż 100 free spinów.

W przypadku każdego dnia mamy producenta, na którego to slotach należy dokonywać zakładów, jak i również grę, na którą dostaniemy za to darmowe spiny:

19 września - Spinomenal, Oktober Spin Fest

20 września - 3oaks, Big Bass Splash

21 września - Pragmatic Play, Big Bass Splash

22 września - Spinomenal, Beer Collection 10 Lines

26 września - Play'n GO, Wild Trigger

27 września - NetEnt, Fruit Shop

28 września - Spinomenal, Oktober Spin Fest

29 września - Play'n GO, Wild Trigger

Mamy tu też warunki dodatkowe: obrót wygranymi x40, 10 dni na wykonanie warunków, 23 PLN maksymalny zakład na pojedynczy spin.

Odbierz 100 darmowych spinów

Aktualne Promocje Neon54


Skomentuj