Ostatni miesiąc rozdawania nagród 7 500 0000 zł w Unibet

Ostatni miesiąc turnieju z szansa na wygranie  250 000zł w UnibetTo już naprawdę ostatnia szansa do tego, by wygrywać z bonusem Unibet spore pieniądze. Kończy się ich tegoroczna promocja, za sprawą której firma wyda łącznie 7,5 miliona złotych w nagrodach. Tak ogromna kasa na pewno nie uszła waszej uwadze, dlatego przypominamy: 01.06 kończy się całe wydarzenie, a kasyno zrealizuje ostateczne loterie za sprawą których wyda jeszcze 250 000 złotych. Inna sprawa, że co dzień można tu liczyć na pulę na poziomie ponad 44 tysięcy złotych, co także dodaje sporego smaczku.

Jak się zatem zapisać? Cóż, wystarczy zarejestrować się w turnieju poprzez wyskakujące okienko gry, a następnie zagrać w jeden z zaprezentowanych wideo slotów.Na liście gier znalazło się 14 pozycji i każda z nich będzie dla was odpowiednia. Poprzez obrót na poziomie 2,50 zł otrzymacie szansę udziału w obu wydarzeniach – Cotygodniowym turnieju oraz Codziennym Deszczu Nagród. Unibet w każdym przypadku wydaje spore nagrody, które rozpisane są za pośrednictwem mnożnika nagród widocznego z poziomu strony. Wśród dostępnych gier są trzy nowości – Fruit Party, Hot to Burn oraz John Hunter and the Book of Tut. Pozostałe znajdziecie na stronie operatora. W każdym przypadku są to sprawdzone automaty, po które gracze sięgają bardzo chętnie i z dużą przyjemnością. Teraz zresztą udział w promocji jeszcze bardziej podkreśla ich rangę.

Sam turniej bazuje tu na najwyższej wygranej uzyskanej w stosunku do postawionego przez was zakładu. Z kolei loteria bazuje jedynie na wywalczeniu losów zależnych od tego, ile pieniędzy obrócicie. Jest zatem prosto i przejrzyście. Jeśli jednak szukacie dodatkowych zapisków regulaminu, znajdziecie je w warunkach i zasadach.

Wygraj 250 000 PLN w gotówce

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj