Pakiet powitalny 2000zł+ 100 free spinów w iLucki Casino

Bonus powitalny w kasynie iLuckiBonus powitalny na start w kasynie iLucki dostępny jest dla wszystkich nowych użytkowników. Wystarczy zatem poświęcić kilka minut swojego czasu, by założyć konto, a następnie je zweryfikować. Jeśli macie ukończony 18. Rok życia, nie będzie to stanowiło żadnego problemu. Od tej też chwili czekać na was będzie mnóstwo atrakcyjnych dodatków, a przede wszystkim nawet 2 000 złotych w gotówce.

Do tego marka przyznaje jeszcze 100 free spinów. Co bardzo ważne, zrealizujecie je w dowolnie wybranych wideo slotach, a tych na stronie znajdziecie dobrych kilkaset. Będą to zatem naprawdę darmowe próby, które mogą was doprowadzić do sporej gotówki. Co zaznacza iLucki, nie ma tu górnej granicy wygranych zyskanych w ten sposób. Promocja powitalna jest rzecz jasna jednorazowa, ale składa się z aż czterech członów. Podzielona w ten sposób gwarantuje wam niejako możliwość skromniejszych wpłat, dzięki czemu nie zdeponujecie od razu za dużo. Przekonanie się do kasyna także jest ważne, zatem ten efekt na pewno szybko polubicie. Przy pierwszej wpłacie zapewnicie sobie 100% do 400 złotych (oraz 100 FS), przy drugiej wpłacie będzie to 75% do 400 złotych, przy trzeciej 50% do 800 złotych oraz przy czwartym – 100% do 400 złotych. Łączna kwota robi wrażenie, szczególnie biorąc pod uwagę, że są to środki, które w żadnym przypadku nie będą pochodzić z waszego konta. To premia, która może się przekuć na sukces.

O samej promocji przeczytacie więcej w regulaminie. Jest on rzecz jasna obowiązkowy dla każdego nowego konta. Możecie w ten sposób szybko poznać się z warunkami i zasadami, co potem przyśpieszy wymagany obrót.

Odbierz bonus na start do 2000 zł z free spinami

Aktualne Promocje iLucki


Skomentuj