Piatkowe doładowania do 800 zł i 50 free spinów w 20Bet

Reload Bonus do wykorzystania w 20BETDziś chcielibyśmy poinformować o specjalnej piątkowej promocji, gdzie w każdym tygodniu można zdobyć do 800 PLN.

Nowa oferta w kasynie 20BET to świetna okazja do tego, aby w każdym tygodniu gracze mogli zdobywać dla siebie dodatkowe środki na grę. W każdy bowiem piątek między 00:00 (UTC) a 23:59 (UTC) możemy wpłaci na swoje konto minimum 80 PLN, dzięki czemu uruchamiamy reload bonus. Ma on postać +100% od kwoty depozytu, dzięki czemu możemy podwoić swoją wpłatę tego dnia do sumy 800 PLN. To całkiem spora kwota, a w dodatku można ją zdobyć w każdym tygodniu, przez co cała oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

To jednak tylko połowa oferty piątkowej, gdyż możemy zdobyć dla siebie także i free spiny, których łącznie jest do odebrania 50. Dostaniemy na początku 25 darmowych spinów, a po 24 godzinach otrzymamy drugie 25 free spinów na wybrany automat z oferty kasyna 20BET. Musimy jednak pamiętać o dodatkowych warunkach obrotu. Otrzymane przez nas środki z doładowania, a także ewentualne wygrane z free spinów muszą zostać przez nas obrócone w wybranym czasie co najmniej 40 razy. Dopiero po spełnieniu tych warunków możliwe jest wypłacenie środków z konta bądź też granie nimi dalej w kasynie.

Warto też pamiętać, że aktualnie w kasynie 20BET obowiązuje specjalna loteria świąteczna, jak i codzienne wyścigi z atrakcyjnymi nagrodami.

Odbierz reload bonus

Aktualne Promocje 20BET Casino


Skomentuj