Podwyższony zwrot dla gracza (RTP) do 98% w Unibet

Odbierz zwrot przegranych środków z UnibetRTP, czyli procentowy zwrot do gracza z inwestycji przy wideo slotach, to czynnik na który wielu z nas patrzy wilkiem. Nic zresztą dziwnego, gra toczy się zwykle o spore nagrody. Bardzo ucieszy was zatem fakt, że w promocji Unibet zdecydowało się podwyższyć ten współczynnik w aż 10 kolejnych automatach. Są to Butterfly Staxx, Guns N' Roses, Fruit Shop, Reel Rush, Twin Spin, Dead or Alive, Steam Tower, Aloha, Jack Hammer oraz Gonzo's Quest Megaways.

Mówimy zatem o kluczowych tytułach, które wprowadzają was najczęściej w świat kasyn online. Ile wynosi obecnie RTP? To bagatela, 98%! Do tej pory taki znacznik dostępny był wyłącznie dla wybranych hitów! Jeśli zatem chcecie zapolować na dłuższą rozgrywkę, która jednocześnie gwarantuje naprawdę spore możliwości pod kątem np. znaków Wild i Scatter czy też samych jackpotów, trafiliście idealnie. Tak Unibet opisuje bezpośrednie działanie, które będzie na was czekać: „Na przykład, jeśli zwrot w slocie wynosi 95%, teoretycznie wypłaca on 95 zł za każde 100 rozegranych rund z zakładem o wartości 1 zł. Jeśli zagrasz 100 rund, nie ma gwarancji, że odzyskasz 95 zł. Nie jest ustalone czy wygrane będą właśnie Twoje spiny.” – wygląda łatwo, prawda? Zresztą, tu nie trzeba się nawet zapisywać, można od razu przejść do gry właściwej.

Wszystkie gry oferują wysokie 98%, co powinno was wdrożyć w hity. Jeśli macie ochotę, Unibet pozwala je najpierw testować za darmo przez tryb demo. Jeśli któraś was przekona, grajcie dalej. Poznajcie jednak regulamin akcji, jak również samej marki, która wyjaśnia jak grać i jak wygrywać. Powodzenia, niech szczęście się uśmiechnie!

Odbierz cashback do 98%

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj