Podziel €100 000 w turnieju Yggdrasil w VulkanVegas

Podziel 100 000€ w turnieju Vulkan Vegas Fish Tank TalesVulkan Vegas bardzo lubi organizować dla swoich klientów różnego rodzaju turnieje czy loterie z nagrodami. Mamy zatem obowiązek poinformować o specjalnej kampanii od Yggdrasil o nazwie Fish Tank Tales, dzięki której klienci mogą w dwóch turniejach walczyć o nagrody z łącznej puli wynoszącej 100 000 euro. Najnowszy turniej w kasynie Vulkan Vegas o nazwie Fish Tank Tales stworzony został we współpracy ze znanym producentem gier hazardowych, marką Yggdrasil. Samo to wydarzenie składa się z dwóch osobnych etapów. Na początku mamy turniej o nazwie Scales and Scares, który trwa od 29 października do 7 listopada. Podczas tego okresu naszym zadaniem jest obstawianie zakładów w następujących grach: Vikings Go Berzerk, Vikings Go Berzerk Reloaded, Holmes and the Stolen Stones, Pumpkin Smash, Golden Fish Tank 2 Gigablox, Golden Fishtank oraz Hunters Moon Gigablox.

Drugi z kolei turniej o nazwie Aqua Chronicles dostępny będzie dla graczy od 8 listopada do 15 listopada. Tutaj gracze będą mieć za zadanie obstawianie zakładów w grach: Golden Fish Tank 2 Gigablox, Raptor Doublemax, Hades – Gigablox, Vikings go wild oraz Valley of the Gods.

W przypadku obu turniejów należy do nich najpierw się zapisać, a potem obstawiać zakłady za wybrane kwoty. W obu przypadkach do rozdania jest po 50 000 euro. Warto też wiedzieć, że wszystkie wygrane z tabeli turniejowej zostaną od razu przypisane do kont graczy, gdyż nie mają dodatkowych warunków obrotu.

Przypominamy też, że można ciągle brać udział w serii turniejów z wydarzenia Spinomenal Grand Holidays Tournament z pulą nagród wynoszącą aż 300 000 euro, jak i również z turnieju October Cash Splash, gdzie do rozdania jest 10 000 euro.

Weź udział w promocji

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj