✨ Podziel pulę 400 000 zł z 90 000 free spinami w Hell Spin

Noworoczny turniej w kasynie HellSpinNadszedł nowy rok, więc mamy nadzieję, że czeka nas kolejnych 12 ekscytujących miesięcy w kasynach internetowych. Przyzwyczailiśmy się już do tego, że wraz z nowym rokiem w kasynach pojawia się sporo ciekawych promocji. Chcielibyśmy zatem przedstawić specjalny Turniej Mroźnych Płomieni, jaki ma miejsce w kasynie HellSpin. W ramach codziennych turniejów i finału do rozdania jest 400 000 złotych i 90 000 free spinów. Już teraz wszyscy aktywni klienci kasyna HellSpin mogą wziąć udział w turnieju Mroźnych Płomieni. Jest to wydarzenie, w ramach którego do rozdania jest sporo pieniędzy oraz darmowe spiny. Podzielone jest ono na codzienne turnieje oraz wielki finałowy wyścig o największe nagrody. Z turniejów skorzystać mogą te osoby, które dotychczas wpłaciły na swoje konto co najmniej 1 depozyt. Za obstawiane zakłady zdobywa się tutaj punkty. Każde postawione 1 euro oznacza 1 punkt do tabeli liderów. Im zatem więcej wydamy, tym więcej punktów zbierzemy.

Jeśli uda się nam zdobyć darmowe spiny, to będziemy mogli je wykorzystać w grze Candy Monsta od marki Bgaming. Wszystkie nagrody w tym turnieju trzeba następnie obrócić w kasynie minimum 3 razy, na co będziemy mieć 14 dni.

W ramach codziennych turniejów do rozdania są mniejsze nagrody, gdzie można wygrać 100 darmowych spinów, jak i również 200, 300 czy 400 euro. W wielkim finale mamy do czynienia z o wiele większymi nagrodami, gdzie osoba z pierwszego miejsca może zgarnąć 5000 euro. Warto sprawdzić więcej na stronie kasyna w regulaminie całej akcji.

Zgarnij część z puli 400 000zł

Aktualne Promocje Hell Spin


Skomentuj