Pokerowe Świąteczne misje z pulą 25 000€ w Betsson

Pokerowe misje w promocji od BetssonTrzy tygodnie to i trzy turnieje w formie świątecznych misji. Do takiego zagadnienia przygotowało nas właśnie Betsson, które za pośrednictwem swoich propozycji rozda do końca grudnia aż 25 000 euro w gotówce i innych premiach pokerowych. Waszym celem będzie tu po prostu wykonywanie oznakowanych na stronie misji. By je sprawdzić, wystarczy się zalogować na swoim koncie. Po przejściu do pokera zobaczycie rozpiskę konkretnych tygodni.

Na początek co dzień walczycie o 250€ + 2 500€ w cotygodniowych konkursach, następnie stawki rosną odpowiednio do 500 / 5 000 oraz 750 / 7 500€. Jest zatem o co walczyć, zwłaszcza, że misje i wymagania stawiane wobec graczy są optymalne. Warto się zresztą starać, bowiem jeśli zrealizujecie wszystkich 7 codziennych misji, otrzymacie bilet na finał tygodnia, gdzie czeka aż 10 000 żetonów gotowych do wyciągnięcia. Inna sprawa, że dochodzą do tego zawody Blowout, które dodatkowo podkreślą prestiż oferty Betsson. Są to zmagania typu knockout, gdzie wyrzucamy z gry konkretnych graczy. Za każdego z nich otrzymacie jeszcze dodatkowe 50€, chociaż daniem głównym jest tu aż 50 000€ w puli gotówkowej. Aby mieć na nie szanse, wypatrujcie satelit z poziomu strony Betsson, gdzie wpisowe kosztują zaledwie 0,11€, mówimy zatem o prostej wejściówce do krainy pełnej mocnych, świątecznych skarbów.

Każdego dnia, od 2 do 22 grudnia 2019 r., gracz powinien wykonać oba z codziennych zadań, wymienionych w tabeli poniżej, aby automatycznie wygrać bilet do codziennych turniejów, które odbywają się następnego dnia. Gracz musi osobiście zapisać się do każdego z codziennych freerolli, aby otrzymać bilet

Dołącz do misji pokerowej i zawalcz o część z 25 000€

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj