Pokerowy Festiwal Freeroll z pulą 12 000 euro w Unibet

Dołącz do turnieju freeroll i podziel się kasą z puli 12 000€ w UnibetPoker to jedna z tych gier, z którymi wiążą się największe emocje. Przede wszystkim najlepsi gracze w światowych turniejach zdobywają po kilkaset tysięcy, a nawet miliony dolarów. My zazwyczaj możemy zagrać o kilkadziesiąt czy kilkaset, jednak nie oznacza to, że taka rozgrywka online też nie wiąże się z nerwami. Świetnym tego przykładem są zwyczajne mecze i turnieje w kasynie Unibet. Do końca stycznia zainteresowane osoby mogą wziąć udział w pokerowej promocji Zimowy Festiwal Freerolli z pulą 12 000 euro.

Podczas najnowszego zimowego festiwalu od 17 do 30 stycznia klienci Unibet mogą grać w codziennych turniejach, a najlepsi z nich raz w tygodniu zagrają o jeszcze większą stawkę. Każdego dnia należy zapisać się do turnieju, zalogować w sekcji pokera. Między niedzielą a piątkiem trwają codzienne freerole z pulą 300 euro. Co niezwykle ważne, gracze dostają każdego dnia jeden darmowy ticket do turnieju. Można zatem grać za darmo i walczyć o nagrody pieniężne.

Każdego dnia dla graczy przygotowane zostają dwa freerolle: 18:00 UTC i 18:30 UTC, gdzie można wybrać jeden z nich dla siebie. Bardzo ważne jest to, że na koniec tygodnia 50 najlepszych graczy zakwalifikuje się do sobotniego finału, w którym to obowiązuje pula nagród w wysokości 2500 euro. Do zdobycia w nim są bardzo ważne dla graczy tickety do MTT.

Dla graczy w kasynie Unibet obowiązują również inne ciekawe promocje: comiesięczna misja pokerowa z biletami na turniej freeroll o pule 1000 i 3000 euro, Gracz Roku w MTT. Warto także z nimi zapoznać się, gdyż to kolejne szanse na mniejsze lub większe wygrane w pokerze.

Wygraj freeroll i gotówkę

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj