Pokerowy turniej Blowout z pulą 50 000 € w kasynie Betsafe

Turniej Blowout od Betsafe z nagrodami w bonusieTurniej Blowout od Betsafe to jedna z trzech propozycji bonusów pokerowych tego kasyna na listopad. Czekają na was zatem ogromne emocje, a w tym przypadku także spora kasa. W puli znalazło się 50 tysięcy euro (czyli ponad 200 000 zł!), które zostanie podzielone pomiędzy najlepszych uczestników tych zmagań.

Jak się do nich dostać? Po pierwsze należy się zalogować na swoim koncie, bowiem tylko zarejestrowani użytkownicy będą mogli podejść do zmagań. Liczy się także gra za prawdziwe pieniądze. Aby zagrać w turnieju należy bezpośrednio opłacić buy-in, który wynosi tu 110€. Jest też możliwość zakwalifikowania się przez jeden z satelitów, gdzie samo wpisowe wynosi zaledwie 0,11€. Ich lista dostępna jest na stronie Betsafe. Do wzięcia udziału w MTT Blowout (Freezout) z pulą 50 tysięcy, może być wykorzystany tylko jeden bilet. Zawody odbywać się będą 24 listopada. Jeśli wygracie do tego czasu więcej niż jeden bilet, zostanie on oczywiście przeniesiony do specjalnego MTT rozgrywanego w następnym miesiącu. Naturalnie warto poznać się z regulaminem, bowiem znajdziecie tam informacje o puli czy możliwości (a raczej jej braku) przekazywania wygranych innym osobom. Widoczne są też informacje o tym, jak podejść do kolejnych dwóch wyzwań – czyli turniejów rankingowych z pulą 20 000€, jak również do zawodów Sit & Go.

Na Betsafe widoczne są wszelkie informacje, jak również potencjalne rankingi. Dzięki temu szybko zrozumiecie postawione przed wami cele i będziecie mogli dołączyć do samych zawodów. Warto o to zadbać, a w razie pytań od razu kierować je do obsługi klienta. Czat na żywo funkcjonuje przez całą dobę.

Dołącz do turnieju z pulą 50000€

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj