Poniedziałkowe free spins z Money Mansion w Unibet

W poniedziałki odbierz swoje free spiny w UnibetNie mamy wątpliwości, że wiele osób dotarło na naszą stronę w poszukiwaniu darmowych spinów. Ponieważ lubimy taka formę promocji, dlatego tez informujemy o spinach do zdobycia w kasynach online. Nowa akcja zaciekawić może aktualnych lub przyszłych klientów kasyna Unibet, gdyż w każdy poniedziałek na graczy czekać może do 13 free spinów do zdobycia. Unibet wystartowało właśnie z bardzo ciekawą i długoterminową akcją.

Od najbliższego poniedziałku 19 kwietnia aż do 27 grudnia można zdobywać co tydzień od 5 do 13 free spinów na grę Money Mansion. Mamy tu do czynienia z bardzo prostą akcją i zasadami. Otóż w poniedziałki obstawiamy zakłady na grze Money Mansion, a od wielkości naszych łącznych stawek zależy otrzymana nagroda. Jeśli suma naszych zakładów w tej grze wyniesie 100 PLN, to dostaniemy w nagrodę 5 free spinów na Money Mansion, każdy o wartości 1 PLN. Gdy będzie to 250 PLN, to wtedy dostaniemy 7 free spinów. Jeśli przekroczymy 500 PLN, to naszą nagrodą będzie 13 free spinów.

Z promocji tej możemy skorzystać w każdy poniedziałek, więc do końca tego roku będziemy mogli liczyć nawet na kilkaset darmowych spinów. Wiele osób ucieszy także fakt, że spiny nie podlegają warunkom obrotu. W związku z tym wszystkie wygrane z nich od razu znajdą się na naszym koncie.

Przypominamy również, że obecnie w kasynie Unibet można skorzystać między innymi z Turnieju o Szczęśliwy Spin z pulą 50 000 PLN, Przypływu 100 000 PLN gotówki w Hot Fiesta, Deszczu Nagród z pulą 1 250 000 PLN czy też Zwrotu pieniędzy w grach z jackpotami.

Skorzystaj z promocji

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj