Powiększ drugi depozyt do 400zł w bonusie powitalnym Winota

Bonus od drugiego depozytu do 400 zł w WinotaBardzo cenimy sobie te kasyna, które oferują nam więcej niż jeden bonus na start. Dzięki temu możemy podzielić swoje depozyty na kilka mniejszych i zyskać więcej. Z taką sytuacją mamy do czynienia w kasynie Winota, gdzie obok pierwszego bonusu, dostaniemy także i drugi, jak i specjalną opcję za trzecią wpłatę. Winota jest jednym z tych kasyn, które zachęcają nas do założenia kotna właśnie potrójnym bonusem. W naszym wpisie skupimy się na drugiej części bonusu, jednak najpierw musimy zaprezentować jego początek. Otóż każdy nowy klient po założeniu konta może na początek odebrać bonus +100% od depozytu oraz dodatkowe 100 free spinów. Maksymalnie z pierwszego bonusu można otrzymać 2000 złotych, więc jest to niezwykle atrakcyjna oferta.

Kiedy już otrzymaliśmy i zrealizowaliśmy pierwszy bonus w kasynie Winota, możemy także zdecydować się na ofertę od drugiego depozytu. Tym razem ma on wartość +200% do 400 złotych. Kasyno ustaliło, że minimalną kwotą depozytu jest 80 złotych. Jeśli jednak wpłacimy 200 złotych, to dostaniemy maksymalny bonus. Aby jednak otrzymać go na konto, to podobnie jak w pierwszym etapie musimy skontaktować się z obsługą klienta Winota i poprosić o aktywację bonusu. Gdy wpłynie na nasze konto będziemy mieć dokładnie 10 dni, aby dokonać obrotu depozytem i bonusem w wysokości x35. Jeśli uda się nam tego dokonać, to kwota bonusowa możliwa będzie do wypłacenia z konta.

Na sam koniec możemy również zyskać ostatni, trzeci bonus, którym jest cashback do kwoty 800 złotych. Dobrze jest zatem również zapoznać się z tą ofertą, jak i późniejszymi promocjami w kasynie.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Winota


Skomentuj