Powiększ wygrane o nawet 500zł w Book of Dead w Betsson

Cash back 20% z betssonPowiększanie wygranych? To się nazywa promocja w kasynie! Betsson co poniedziałek oferuje bardzo specyficzny cashback, który gwarantuje tym razem nie zwrot przegranej gotówki, ale właśnie zwiększenie wartości wygranych zakładów. Jeśli zatem planujecie pograć, do tego w jeden z najsłynniejszych wideo slotów na świecie, zwróćcie uwagę na tę propozycję. W grę wchodzi Book of Dead.

Jeśli zapiszecie się w poniedziałek do promocji i zagracie w ten tytuł między godziną 00:01 a 23:59, marka zapewni wam dodatkową premię od wygranych. W kolejny dzień na wasze konto wpłynie dodatkowe 20%, nawet do 500 złotych. Warto jednak zaznaczyć, że już 10 złotych premii zostanie przyznane, jeśli obrócicie wskazaną wartość. Akcja opiera się wyłącznie o trzy kroki: jednorazowy zapis, grę w Book of Dead we wskazanym terminie i następnie na odbiorze nagrody. Betsson zadecydował, że będzie to przedsięwzięcie odnawialne, dlatego możecie z niego korzystać w każdy poniedziałek. To ciekawy dodatek, który zapewnia większe środki finansowe za te, które już rozegraliście. Wydarzenie jest nietypowe i okaże się potężnym wsparciem dla chętnych, zwłaszcza, że nabyte pieniądze będzie można spożytkować w kolejnych turniejach i promocjach, których na stronie tej marki nie brakuje. Pamiętajcie przy tym, by być na bieżąco z punktami regulaminowymi. W tym przypadku otrzymacie dwanaście punktów, które określają styl gry.

Wśród nich widnieją oczywiście minimalne i maksymalne stawki wygranych, a do tego prezentacja gry, terminy i pozostałe oznakowania, za sprawą których nauczycie się rozwiązań oferowanych przez Betsson. Kilka chwil lektury pozwoli wam zatem cieszyć się kompletem możliwości, jakie oferowane są przy okazji poniedziałkowego bonusu dla graczy on-line.

Odbierz cash back 20%

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj