Powitalne 230% do 3 300zł z 270 free spins w Rollingslots

Oferta dla nowych graczy w Rolling SlotsRolling Slots Casino to ciekawa marka hazardowa, która coraz częściej pojawia się w sieci. Ponieważ wiele osób szuka o niej informacji, chcielibyśmy pokazać, jak prezentuje się bonus na start w kasynie.

Dla nowych graczy w tym kasynie przygotowana została oferta Rolling Slots Rock 'N' Gold Bonus. Ta promocja powitalna oparta jest na pierwszych trzech pierwszych depozytach.

1. BONUS

Przy pierwszej wpłacie do kasyna w wysokości co najmniej 80 PLN, otrzymać możesz doładowanie o wartości 110% do 700 PLN.

Gdy kwota Twojej wpłaty będzie miała wysokość co najmniej 200 PLN, to wtedy na Twoje konto trafi bonus 110%, a także 100 darmowych spinów do wykorzystania Rolling Slots, które zostaną podzielone na 2 paczki po 50 sztuk dziennie.

Bardzo ważne jest to, by po pierwszej wpłacie od razu skontaktować się z kasynem i poprosić o bonus mailowo lub przez czat na żywo.

2. BONUS

Następnie można skorzystać z drugiego bonusu od drugiej wpłaty. Tym razem za wpłatę od 80 PLN dostać można doładowanie 60% do 1300 PLN. Jeśli jednak wpłacimy minimum 200 PLN, to dodatkowo otrzymamy 70 darmowych spinów.

3. BONUS

Na koniec można skorzystać z trzeciego bonusu od wpłaty. Tym razem za depozyt od 80 PLN dostać można doładowanie 60% do 1300 PLN. Jeśli jednak wpłacimy minimum 200 PLN, to dodatkowo otrzymamy 100 darmowych spinów.

W każdym przypadku spiny trzeba aktywować w czasie 24 godzin. Zarówno środki z bonusów, jak i wygrane z darmowych spinów należy obrócić 45 razy w czasie 7 dni.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje RollingSlots


Skomentuj