Powitalne 30 darmowych spinów w Gonzo's Quest w Slottica

Drugi depozyt nagrodzony free spinami w slotticaKasyno Slottica postanowiło nagrodzić swoich nowych klientów więcej niż 1 bonusem na start. Klienci bowiem mogą liczyć na aż 3 bonusy na start, dzięki którym do zdobycia jest gotówka, jak i darmowe spiny. Właśnie te drugie nas najbardziej interesują, więc postaramy się opisać, jak można zdobyć spiny na Gonzo's Quest. bonus w Slottica Każdy z nowych graczy w kasynie Slottica może liczyć na specjalny pakiet powitalny, gdzie do odebrania są właśnie 3 bonusy związane z pierwszymi depozytami w kasynie. Należy oczywiście założyć konto i zacząć korzystać z każdej dostępnej opcji.

Przy naszej drugiej wpłacie w kasynie możliwe jest do zdobycia 30 darmowych spinów do wykorzystania w niezwykle popularnej grze, jaką jest Gonzo's Quest. Naszym zadaniem jest aktywacja bonusu, a następnie wpłacenie na konto minimum 40 €. To też sprawi, że dostaniemy swoje darmowe spiny. Te będą możliwe do wykorzystania na wspomnianej grze w czasie 7 dni. Wszelkie możliwe wygrane traktowane są jako bonus, przez co trzeba je obrócić w kasynie minimum 45 razy, a maksymalna stawka za zakład wynosi 2 €.

Oczywiście w pakiecie powitalnym można liczyć także na 2 pozostałe bonusy. W przypadku pierwszego mamy do zdobycia bonus o wartości 200% do 3500 PLN, gdzie aktywujemy ofertę i wpłacamy co najmniej 15 €. Przy trzecim bonusie mamy za depozyt do zdobycia doładowanie w wysokości 100%. Po aktywacji wpłacamy minimum 80 € i zdobyć możemy do 3500 PLN. Oba bonusy wraz z depozytami muszą zostać obrócone x45 w czasie 10 dni. Warto sprawdzić dodatkowe informacje na stronie tego kasyna.

Odbierz 30 darmowych spinów

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj