Powitalny bonus do 2 250 zł z 200 FS w OhMySpins

Bonus na start w Oh My SpinsOh My Spins to jedno z nowszych kasyn online na rynku, które proponuje swoim klientom szereg udogodnień. Można na nim liczyć na polską stronę językową, jak i płatności w PLN. Przy tym mamy sporo gier, metod płatności, jak i promocji. Już na początek przygody z kasynem gracze mogą liczyć na całkiem atrakcyjny bonus powitalny.

Każdy z nowych klientów kasyna Oh My Spins może po założeniu konta skorzystać ze specjalnej promocji. Polega ona na tym, że za pierwszy depozyt w kasynie zgarniemy atrakcyjne bonusy. Koniecznie trzeba taki bonus aktywować w swoim koncie. Niezbędne jest wpłacenie na konto co najmniej 90 PLN lub 20 EUR. To aktywuje bonus na start, którym jest +100% do kwoty nawet 2250 PLN lub 500 EUR. To jednak nie wszystko, gdyż dostępna jest jeszcze druga część bonusu. To 200 darmowych spinów, które zostaną przyznane na wybrany lub wybrane sloty z oferty. Darmowe spiny będą wysyłane na nasze konto przez pierwszych 10 dni, w paczkach po 20 sztuk. Trzeba jednak pamiętać o tym, że paczki spinów będą ważne przez 24 godziny, więc należy każdego dnia logować się do kasyna i je odbierać. W innym wypadku po prostu nam przepadną.

Obowiązują tutaj dodatkowe warunki związane z obrotem bonusami. Zarówno kwota depozytu, jak i bonusu muszą zostać obrócone przez nas 35 razy w kasynie. Z kolei wygrane z darmowych spinów trzeba obrócić 40 razy. Dopiero to powoduje, że środki można wypłacić z konta. Na obrót bonusem będziemy mieć 10 dni. Przy tym również trzeba mieć na uwadze, że maksymalnie w czasie obrotu można postawić do 22.5 PLN lub 5 EUR na pojedynczy zakład.

Obierz na start do 2 250 zł z FS

Aktualne Promocje Oh My Spins


Skomentuj