Powitalny pakiet 1400 zł+ 135 free spinów w Slotty Vegas

Powitalny pakiet bonusowy w kasynie Slotty VegasPowitalny pakiet na stronie Slotty Vegas na pewno pozytywnie was zaskoczy. W ich przypadku mowa o ciekawym zagadnieniu, które nie tylko napełni waszą kiesę przy pierwszym depozycie, ale rozciągnie te działania także na trzy kolejne depozyty. A to akurat całkiem sporo gotówki, aczkolwiek także darmowych obrotów.

Jeśli zatem celujecie w mocny start i jak najlepszy początek, koniecznie spróbujcie właśnie tego. Wystarczy założyć konto, a taki proces nie trwa dłużej niż dwie minuty. Po depozycie czekają na was pierwsze dwie niespodzianki, będzie to podwojenie tej kwoty, jak również 25 darmowych obrotów w grze Book of Dead. A to tylko początek, łączna premia jest znacznie większa. Przy następnych depozytach czeka na was jeszcze 50, 100 i 200%, oddając wam odpowiednio 200, 400 i 400 złotych. Do tego dochodzą kolejne free spiny, które będą wydawane w następujących ilościach: 25, 35, 50! Dzięki temu zapewnicie sobie nawet 135 sztuk, a wszystko to już w przypadku w którym zdeponujecie co najmniej 20 złotych przy każdorazowym działaniu. Nie ma zatem potrzeby wpłacania dużych kwot, by czerpać z akcji Slotty Vegas garściami. Jeśli interesują was takie wydarzenia, pamiętajcie jedynie, że wygranymi i kwotą bonusową należy 40-krotnie obrócić (przy 4 depozycie jest to 50-krotnie) i macie na to 7 dni po każdorazowej wpłacie na swoje konto.

O pozostałych warunkach i zasadach standardowo już przeczytacie w regulaminie kasyna. Te zapiski są w pełni obligatoryjne, aczkolwiek proste i przejrzyste. Dzięki temu bez trudu zrealizujecie swoje pasje i zyskacie szansę do wygrania sporej kasy. W razie pytań – jest live czat.

Odbierz bonus na start 1400 zł+ 135 free spinów

Aktualne Promocje Slotty Vegas


Skomentuj