Poznaj najnowszy bonus na grę w Bingo Velodrome w Unibet

Sprawdź Bingo Velodrome i wygraj free spinsKasyno Unibet jest miejscem, gdzie zdecydowanie gracze mogą znaleźć dla siebie coś z kategorii Bingo. Ta popularna gra nieco inaczej się pewnie większości z nas kojarzy, jednak od lat stosowana jest także w kasynach. Właśnie Unibet jest jednym z liderów. Właśnie teraz w ofercie tej marki pojawił się nowy tytuł: Bingo Velodrome. Już teraz każdy zainteresowany może wejść do pokoju Velodrome, dzięki czemu doświadczy rozgrywki w Bingo o zawrotnej prędkości. W tym zupełnie nowym pokoju z 75 kulkami prędkość wywoływania wynosi jedynie 1,75 sekundy. Warto przy tym także wiedzieć, że przez całą dobę obecne są tu również progresywne jackpoty oraz elementy 1G, 2G i Roll On. W przypadku Bingo Velodrome kupony kosztują 1,25 PLN, a za jednym razem możemy kupić je w ilości maksymalnie 40 sztuk. Warto zatem już teraz zdobyć ich kilka i przygotować się na ekscytującą wyprawę Velodromem.

Jeśli już skorzystamy z bonusu na nowe bingo, możemy również pomyśleć nad ciekawymi promocjami dostępnymi w kasynie Unibet:

  • Wzbij się na szczyt świata Bingo: gracze przez kwiecień mogą walczyć o część nagród z puli 28 750 PLN w formie voucherów, a także o 500 PLN w gotówce.

  • Mighty Minigames: w każdy weekend do rozdania jest przeszło 8000 PLN za samo granie w minigry, gdzie najwyższa kwota to 1725 PLN.

  • Wild Wonder: w każdą środę w zależności od sumy postawionych zakładów możemy zdobyć 10, 15 lub 25 free spinów na grę Wild Wonder o wartości 0,50 PLN każdy.

  • Czwartki z Temple Tumble: w każdy czwartek można zdobyć od 5 do 13 free spinów w Temple Tumble Megaways o wartości 1 PLN każdy.

Sprawdź Bingo Velodrome i wygraj free spins

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj