Promocja Świąteczna YGGDRASIL z 70 000€ w Vulkan Vegas

Wielkanocny turniej w promocji kasynowej VulkanieZ okazji świąt wielkanocnych oczywiście życzymy spokoju i rodzinnego świętowania przy stole. Jednak nie zapominamy o tym, że zarówno przed, jak i w czasie świąt skorzystać możemy z wielu nowych promocji, które na ten czas przygotowują kasyna online. Jedna z nich odbywa się w kasynie Vulkan Vegas, a jest nią turniej o nazwie Crack The Egg. Dzięki niemu można wygrać nagrody z puli 70 000 €.

Najnowsza oferta w kasynie Vulkan Vegas to specjalny wielkanocny turniej, który rozpoczął się 11 kwietnia i będzie dostępny dla graczy tylko do 20 kwietnia. Dobrze jest zatem pospieszyć się z udziałem w tym wydarzeniu. Należy tu zapisać się do wydarzenia, a następnie obstawiać zakłady na specjalnie do tego wyznaczonych slotach. Mamy do wyboru między innymi: Holmes & the Stolen Stones, Jackpot Raiders, Vikings Go To Valhala, Vikings Go Berzerk, Valley of the Gods, Easter Island, Easter Island2, a także Bananaz 10K (YGS).

Nie ma w tym wypadku minimalnej stawki za zakład, więc można dowolnie wybierać wysokość kwoty. W toku turnieju za zakłady i wygrane zdobywać będziemy punkty, które potem przydadzą się nam w walce o nagrody z łącznej puli 70 000 €. Na stronie kasyna Vulkan Vegas można sprawdzić aktualną tabelę liderów, jak i również więcej szczegółów dotyczących tego wydarzenia.

Przypominamy również, że można wziąć udział w innych wydarzeniach związanych z Wielkanocą w tym kasynie, jak choćby w turnieju Happy Easter!, gdzie do rozdania są nagrody z puli 25 000 €.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj