Pula 20 000€ w zawodach Spinomenal w Vulkan Vegas

Zawalcz o swoją część z puli 20 000€ w turnieju Vulkan VegasVulkan Vegas jest jednym z tych kasyn, które przyzwyczaiło nas do tego, że regularnie organizuje dla swoich klientów różnego rodzaju turnieje czy promocje. Tak też mamy w tym tygodniu, gdzie obowiązuje nowy turniej Spinomenal's “Fruits Collection”. Łącznie do rozdania w nim jest aż 20 000 euro. Najnowsza promocja w kasynie Vulkan wystartowała 11/08/2021 00:00 GMT i potrwa do 17/08/2021 23:59 GMT. Skorzystać z niej może każdy klient z aktywnym kontem w tym kasynie. Aby wziąć udział w samym turnieju, należy obstawiać zakłady na wybranych automatach do gry marki Spinomenal: Fruits Collection 10 Lines, Colossus Fruits, Penny Fruits Extreme. Jest to ceniony producent, którego sloty są chętnie wybierane przez klientów kasyn.

Nasz minimalny zakład za każdym razem musi wynieść 0.50 euro. Punkty zdobywane są za wylosowane na bębnach symbole winogron. Ponieważ mamy do czynienia z 3 slotami owocowymi, nasze szanse są całkiem spore. Za każde winogrono zdobywamy 1 punkt. Gdy wylosujemy 4 symbole, to dostaniemy oczywiście 4 punkty. Warto zbierać punkty, gdyż ich większa liczba pozwoli nam być na końcu na jak najwyższym miejscu w tabeli liderów. Na sam koniec wydarzenia aż 150 najlepszych graczy podzieli między sobą kwotę 20 tysięcy euro, co daje ponad 90 tysięcy złotych. Warto oczywiście zapoznać się ze wszystkimi informacjami na stronie internetowej, w regulaminie turnieju Spinomenal's “Fruits Collection”.

Warto także zastanowić się nad wzięciem udziału w pozostałych turniejach. Wydarzenie o nazwie Wielka wygrana to szansa na zdobycie nagród z puli wynoszącej 120 tysięcy złotych. Do tego dostępny jest turniej Yggdrasil, gdzie najlepsi gracze walczyć będą o 40 tysięcy złotych.

Zawalcz o część z puli 20 000€

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj