Pula 3500€ w turnieju Dookoła Świata w Slottica

Walcz o część puli nagród w 3 500 EUR w Slotticado 1-go listopada potrwa wielki turniej bonusowy Slottica. To właśnie tam czeka pięć ekskluzywnych nagród dla zarejestrowanych graczy. Ich wartość? To aż 3 500€! Wystarczy zresztą powiedzieć, że wygrać można laptop MSI, smartfon Xiaomi, kamerę sportową, słuchawki oraz darmowe nagrody pieniężne. Co więcej, czekają na was punkty do słynnej już Tabeli Liderów.

To właśnie w niej czekają kolejne premie, które wydawane są zawsze co kilka tygodni. Slottica ma zatem dla nas wiele niespodzianek. Jeśli zatem nie macie tam jeszcze konta, a ciekawi was rywalizacja z innymi, koniecznie dołączcie do zabawy i walczcie o swoje premie już teraz. Tak to wygląda w regulaminie: „Zapraszamy na poszukiwania nowych wrażeń i fajnych prezentów! Od 26 października do 1 listopada weź udział w loterii „Dookoła świata” i walcz o część puli nagród w 3 500 EUR! Nie przegap swojej szansy na otrzymanie tych prezentów:” – aby dołączyć do loterii, musicie po prostu doładować swoje konto kwotą od 150 EUR. Dzięki temu zapewnicie sobie los do zabawy. Naturalnie ilość losów jest tu nieograniczona, dlatego też możecie wpłacać dalej – im więcej, tym lepiej pod kątem ewentualnego wyniku. Wszelkimi nagrodami pieniężnymi, które w tym czasie wygracie, należy 70x obrócić. To główny warunek, aczkolwiek nie jest tu jedyny.

Więcej informacji o tym jak wygląda loteria Slottici znajdziecie bezpośrednio na ich stronie. To zresztą tam widoczne są warunki i zasady, ale też adnotacje o tym, że nagrody można wymieniać na inne w odpowiednim ekwiwalencie. To ciekawy zapisek, którego zawsze brakowało nam u konkurencji. Wygląda nieźle? Zatem do boju!

Zawalcz o nagrody

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj