Pula 4000€ w turnieju Betsoft w kasynie Vulkan Vegas

Dołącz do turnieju Vulkan Vegas we współpracy z Habanero i wygraj 700€Habanero wspólnie z Betsoft przygotowały dla graczy Vulkan Vegas nie lada gratkę. Trwa bowiem wyjątkowy turniej kasynowy z pulą na poziomie 4 000 euro. Właśnie takie środki trafiły do zestawienia i będą wydane pomiędzy 20 najlepszych i najaktywniejszych graczy tego kasyna. Czy znajdziesz się w tym gronie? Być może, musisz jednak o to solidnie zawalczyć.

Jak będzie to możliwe? Po pierwsze musisz się zapisać. Służy do tego przycisk „Participate” na stronie operatora (nie ma języka polskiego). Po tym wystarczy wybrać jedną z szesnastu udostępnionych wideo slotów i zagrać tam za prawdziwe pieniądze. Jeśli przekroczycie wskazany w niej próg, zakwalifikujecie się do dalszego wydarzenia.Tam z kolei otrzymywać będziecie 60 punktów za każde wygrane 1€. Liczy się zatem nie tylko aktywność, ale też odrobina szczęścia. Gry, które są tu brane pod uwagę to dla przykładu Back to Venus, Egyptian Dreams Deluxe, Fruit Zen, Jumbo Joker, Hot Hot Fruit, Knockout Football Rush, Lucky Fortune Cat czy też Mount Mazuma. Opcji jest więcej, aczkolwiek ich pełne zestawienie udostępnia bezpośrednio Vulkan Vegas. Pewne jest natomiast to, że najlepsze ze wszystkich śmiałków może tu liczyć aż na 700€. Tyle bowiem wynosi nagroda główna. Jeśli zatem lubicie gry Habanero czy właśnie Betsoft, będzie to idealna okazja do tego, by realnie to pokazać.

Pełen regulamin z jego warunkami i zasadami dostępny jest na stronie operatora. To tylko kilka punktów, które określają m.in. warunki kwalifikacji, o których wspominamy we wstępie. W razie dodatkowych pytań możecie także liczyć na obsługę klienta, która dostępna jest tu przez całą dobę.

Wygraj 700€ w gotówce

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj