Pula 50 000 zł w turnieju Ice Joker w Unibet

50 000 złotych do podziału w turnieju Unibet Ice JokerWygląda na to, że w bonusach od Unibet powoli wita już zima. Efektem tego jest wielki turniej w grze Ice Joker. To za jego sprawą kasyno wyda nagrody o wartości 50 000 złotych! To nie żart, właśnie taka gotówka wchodzi w grę. Jeśli tym samym cenicie sobie zmagania z innymi graczami, a przy tym chętnie poznajcie wciągające automaty, będzie to coś dla was. Całe zagadnienie aktywne będzie od 23 do 29 października i właśnie w tym czasie możecie się ubiegać o polepszenie swojego wyniku. Na samym początku musicie wszak pamiętać, że zagadnienie jest skierowane do zarejestrowanych i pełnoletnich graczy, którzy rywalizują jedynie za prawdziwe pieniądze.

Po pierwsze zatem zapisz się do turnieju. Po drugie, graj za kasę w Ice Joker. To wyjątkowy wideo slot, który rozkocha cię w sobie za sprawą takich funkcji jak Winter Wheel. Wygra tu 250 graczy, którzy zapewnią sobie najwyższy możliwy obrót. O tym jak wam idzie możecie się przekonać za sprawą rankingu widocznego z poziomu strony Unibet. Jest on widoczny cały czas i będzie uzupełniany na bieżąco. Minimalna wartość zagranej rundy to 0,50 zł i właśnie przy co najmniej takich środkach musicie grać dalej. Na stronie znajduje się także licznik, który pozwoli wam sprawdzić, jak dużo macie jeszcze czasu na swoją dalszą grę.

Więcej informacji o konkursie, o puli oraz zasadach i warunkach, przeczytać można w regulaminie. Unibet starało się wszystko jasno wyjaśnić, dzięki czemu skupicie się tylko na prostej zabawie i możliwościach, które płyną z tej zabawy. Niech wygra najlepszy. Powodzenia!

Zawalcz o nagrody

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj