Pula 50 000zł w turnieju Dazzle Me Megaways w Unibet

Kolejny Turniej o Szczęśliwy Spin z szansą na 12 500 zł w unibetTurniej o Szczęśliwy Spin to już tradycyjna promocja w kasynie Unibet, które odbywa się w każdym tygodniu. Pula na wygrane jest tu taka sama - 50 000 PLN, zmienia się tylko bohater tygodnia. Teraz kasyno zdecydowało, że będzie nim gra Dazzle Me Megaways.

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że Turniej o Szczęśliwy Spin gości w każdym tygodniu w kasynie Unibet. Ten obecny z gra Turniej o Szczęśliwy Spin trwa od 14 do 20 maja. Mogą w nim oczywiście wziąć udział wszyscy klienci kasyna z aktywnym kontem. Konieczne jest jednak zapisanie się do turnieju, a następnie obstawianie zakładów od 1 PLN na wybranych slotach. Teraz są nimi: Dazzle Me Megaways, Dazzle Me, Hotline, Starburst, Rise of Maya, Conan, Gonzo's Quest, Narcos, Finn's Golden Tavern, Asgardian Stones.

Zasady są tu całkiem proste. Liczy się najwyższa nasza wygrana z pojedynczego spinu. Obliczane są wtedy punkty na zasadzie wygrana dzielona przez stawkę. Zatem im wyższa wygrana przy niższej stawce, tym mamy większe szanse na znalezienie się wśród 250 najlepszych graczy, którzy podzielą między sobą pulę 50 000 PLN. Wszystkie nagrody są gotówkowe, więc od razu wylądują na naszym koncie, bez konieczności ich obrotu. Tabela prezentuje się następująco:

1. miejsce 12500 PLN

2. miejsce 6250 PLN

3. miejsce 3500 PLN

4-6. miejsce 1500 PLN

Szczegóły wydarzenia można znaleźć na stronie w regulaminie turnieju. Na stronie kasyna Unibet znajdują się także informacje o innych promocjach dla graczy.

Zawalcz o 12 500 zł w gotówce

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj