Pula 52 000 € w pokerze do podziału w kasynie Unibet

Dołacz do wiosennego bootcampa pokerowego UnibetWiosenny Bootcamp to wyjątkowe wydarzenie Unibet, które po raz kolejny aktywizuje swoich aktywnych graczy pokera. To właśnie oni mogą tu liczyć na osiem cotygodniowych wyścigów, gdzie w każdym przypadku kasyno wypłacać będzie nagrody warte 6 500€. Dzielone są średnie i wysokie stawki, odpowiednio po 2 500 i 4 000€ w puli. Celem będzie tu zdobywanie codziennych osiągnięć w grach cashowych NLHE lub PLO.

To właśnie tam zdobywać będziecie punkty, które następnie świadczyć będą o końcowym rankingu do którego przecież zmierzacie. Osiągnięcia punktowane są np. za sprawą dojścia do flopa z przynajmniej trzema innymi graczami czy też przy rozegraniu rozdania z pozycji rozdającego i wygrania lub rozbicia puli. Całe zestawienie tego, jak wyglądają osiągnięcia oraz mnożnik punktów, znajdziecie nas tronie Unibet. Wiosenny Bootcamp właśnie tam rozpisany będzie możliwie jak najlepiej. Łączna pula nagród to aż 52 000€, zatem jest o co walczyć. Pamiętajcie także, by rozdzielić osiągnięcia codzienne od cotygodniowych. W tych drugim jednym z ciekawszych osiągnięć jest: „Przegrana tygodnia (przy odpowiedniej stawce): jeden punkt za każde, przegrane określonego tygodnia euro.” – aczkolwiek ich pełną listę uzupełniają jeszcze flopy przy 3 i 7 kolejnych dniach. Tu jednak ponownie zachęcamy do poznania pełnej rozpiski, bowiem tylko w tedy sposób nauczycie się dokładnego działania w ramach bonusu pokerowego.

Unibet przygotowało prosty zestaw ośmiu turniejów, a wy możecie skorzystać z każdego z nich. Regulamin z warunkami i zasadami są przejrzyste, aczkolwiek, by pomóc wam jeszcze bardziej, do dyspozycji oddano obsługę klienta. Czat na żywo działa tu całą dobę, a czas oczekiwania na odpowiedź to tylko kilka chwil.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj