Punkty bonusowe za wszystkie swoje zakłady w 1xbit

Punkty bonusowe  w 1xbitZałożenie nowego konta na 1xBit wiąże się nie tylko z ogromem dobrej zabawy, ale także z licznymi promocjami. Tak też jeśli właśnie zrealizowaliście swoje założenie i wypełniliście formularz, możecie dołączyć do grona szczęśliwców, którzy już od pierwszego zakładu naliczane będą mieli punkty bonusowe. Takie właśnie punkty pozwalają wam na znacznie lepsze operowanie środkami na stronie operatora. Wszystkie gry za prawdziwe pieniądze i potencjalne depozyty będą się jednocześnie klarowały na dodatkowym koncie bonusowym, które tworzone jest automatycznie, razem z kontem głównym.

W taki sposób możecie liczyć na kolejne doładowania. Przykładowo każde 10 dolarów jest tu przyznawane za 500 punktów, które zdobędziecie za grę. Proces można ponawiać i wykorzystywać zawsze, bez górnej granicy, co z kolei oznacza, że taki dodatek będzie spływać na konto praktycznie nieprzerwanie.

Status swojego konta bonusowego możecie sprawdzić na stronie, ponieważ licznik dostępny jest w czasie rzeczywistym z poziomu zalogowanego gracza. Punkty, które otrzymacie liczy się następująco: stawka razy cena zakładu daje wam konkretną ilość punktów. Pozostałe czynniki, które uwzględniono w regulaminie, znajdziecie bezpośrednio na stronie 1xBit, gdzie również przeczytać można o pozostałych promocjach i bonusach przeznaczonych dla użytkowników.

Zbieraj punkty bonusowe w kasynie online 1xbit

Aktualne Promocje 1XBit


Skomentuj