Reload bonus do 2,500 zł w weekendy w Campobet7

Reload bonus w weekendy w Campobet7Jesteś aktywnym graczem, ale jednocześnie oczekujesz od kasyna internetowego odpowiednio dużego wsparcia? Zatem spróbuj swoich sił na Campobet7. Ten operator zdecydował się przygotować niezwykłą promocję dla wszystkich tych osób, które posiadają już konta i chciałyby grać jeszcze więcej. Na bazie przedstawionej oferty spodziewać się można nie tylko powiększenia wpłaty o 50% do kwoty 2 500 złotych, ale dodatkowo 50 darmowych spinów, które wykręcić można w wideo slotach zaoferowanych na witrynie tej marki. Jak sięgnąć po ten reload bonus i jak wyglądają warunki użytkowania?

Premia skierowana jest na weekend, dlatego aktywna będzie wyłącznie od piątku do niedzieli. W tym czasie dokonanie depozytu oznaczać będzie pozyskanie dodatkowych środków. Nie działa to jednak automatycznie, bowiem każdy chętny musi się najpierw zgłosić pisząc maila lub wchodząc na czat na żywo, który funkcjonuje przez całą dobę. Minimalna kwota, która uprawnia do otrzymania gotówki bonusowej to 80 złotych, tym samym na waszym koncie pojawi się automatycznie 40 złotych.

Wszystkie otrzymane w ten sposób środki należy 30-krotnie (30x) obrócić. Dopiero po realizacji tego założenia możliwe będzie ich dalsze wypłacenie. O pozostałych warunkach i zasadach przeczytać można w każdej chwili na stronie.

Powiększ swój depozyt o dodatkowe 50%

Aktualne Promocje CampoBet7


Skomentuj