Reload bonus z free spinami w środy w CosmicSlot

Środowe spiny z reload bonus w cosmicMało jest takich graczy, którzy nie chcą korzystać z darmowych spinów. Jest to przecież świetna okazja w kasynach online do tego, aby bez ryzyka i za darmo zagrać o prawdziwe środki. Dlatego też tak bardzo cieszą się one powodzeniem wśród graczy. Staramy się w związku z tym na bieżąco informować o okazjach na zdobycie spinów. Tym razem chcielibyśmy przedstawić ofertę, jaka dostępna jest w kasynie Cosmicslot.

Jedną z ciekawych ofert jest środowy reload bonus, gdzie za depozyt można zgarnąć darmowe spiny. Naszym zadaniem jest dokonanie tego dnia wpłaty na konto w wysokości co najmniej 100 złotych. Dzięki temu Cosmicslot dopisze nam do konta 50 darmowych spinów. Zostaną one nam przyznane na wybrany automat do gry z oferty, a każdy ze spinów będzie miał wartość minimalnego zakładu w grze.

Trzeba pamiętać o tym, że obowiązują nas tutaj warunki obrotu bonusem. Mamy ograniczony czas na wykorzystanie spinów. Wszystkie wygrane z nich wylądują na naszym koncie bonusowym, a następnie muszą zostać obrócone co najmniej 40 razy, gdzie maksymalna stawka za zakład wynosi 20 złotych.

Zainteresowane osoby mogą również skorzystać z piątkowej oferty, gdzie za depozyt można zdobyć kolejne 50 free spinów, jak i również bonus w wysokości +50% do kwoty 600 złotych.

Odbierz reload bonus

Aktualne Promocje CosmicSlot


Skomentuj