Rusza Joyful Joker Megaways z 50 000 zł w Unibet

Szczęśliwy spin i wysoka wygranaTurniej o Szczęśliwy Spin to wydarzenie, które wręcz już wrosło w cotygodniową tradycję kasyna Unibet. W każdym bowiem tygodniu gracze mogą między sobą walczyć o nagrody z puli aż 50 tysięcy złotych. Decyduje tu 1 szczęśliwy spin, który przynosi wysoką wygraną. W tym tygodniu kasyno Unibet wybrało za bohatera akcji grę Joyful Joker Megaways.

Joyful Joker Megaways to nowa gra w ofercie kasyna Unibet, która jest produkcja na wyłączność w ramach serii Unibet Premiere. Do 13 maja można w niej zagrać między innymi właśnie w ramach Turnieju o Szczęśliwy Spin z pulą 50 000 złotych. jest to akcja, do której każdy musi się obowiązkowo zapisać na stronie kasyna. Następnie konieczne jest obstawianie zakładów w grze Joyful Joker Megaways, jak i również na Candy Bonanza bądź Hyper Joker. W tym turnieju nie liczy się gromadzenie punktów ze wszystkich wygranych. O miejscu w tabeli i ewentualnych wygranych decyduje 1 najlepszy nasz spin. Punkty bowiem obliczane są na podstawie prostego wzoru: wygrana dzielona przez stawkę. W takim wypadku na wysokie miejsce w turnieju szanse mają przede wszystkim te osoby, które wygrywają sporo za mały zakład.

Do rozdania jest 250 nagród gotówkowych. Oznacza to, że trafią one od razu na konta graczy i to bez konieczności ich dodatkowego obracania w kasynie Unibet. Nagrody wyglądają następująco:

1. miejsce 12500 złotych

2. miejsce 6250 złotych

3. miejsce 3500 złotych

4. miejsce 1500 złotych

5. miejsce 1500 złotych

Zawalcz o 12 500 zł

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj