Rywalizuj o niesamowite nagrody w Betsafe

Dołacz do rywalizacji o część z 130 tysięcy złotych w BetsafeSeria turniejów Betsafe to jedno z ciekawszych zagadnień kasynowych ostatnich tygodni. Ta znana i ceniona marka zdecydowała się bowiem przygotować nie lada gratkę i solidne wyzwanie. Na chętnych graczy czeka zestaw trzech turniejów, gdzie w każdym przypadku do podziału pozostanie pula na poziomie ok. 130 tysięcy złotych. Możecie walczyć o część tej kwoty chociażby teraz.

Co prawda zagadnienie jest skierowane wyłącznie do zarejestrowanych osób, ale nie jest to żaden problem. Proces tworzenia konta nie trwa zwykle dłużej niż dwie minuty. Po późniejszej weryfikacji możecie od razu przejść do gry za prawdziwe pieniądze i zacząć swoje wygrywanie. Jak wygląda to w praktyce? Każdy z trzech konkursów to inne gry turniejowe. W wyznaczonym czasie należy się do niej zapisać poprzez kliknięcie przycisku z poziomu Betsafe. Przykładowymi grami do zmagań będą tu np. Thor’s Vengeance oraz Kalahari Safari. Celem graczy jest zdobywanie punktów. Te będą wpadać na wasze konta za wygrane obroty. Wygląda to następująco: wygracie 0,45 zł – otrzymujecie 1 oczko wygranej. Im aktywniejsi będziecie, tym lepsze rankingowe miejsce na koniec zmagań. A tam czekają naprawdę potężne nagrody. Pamiętajcie przy tym, by przestrzegać zasad wyznaczonych w promocji Betsafe: „W każdym z turniejów obowiązują konkretne reguły oraz warunki i zasady, które można wyświetlić we wszystkich turniejowych grach. Zapisanie się oznacza zaakceptowanie reguł danego turnieju. Dostępność każdej reklamowanej gry może się różnić w zależności od jurysdykcji kraju gracza czy wybranej platformy internetowej lub mobilnej.”

Więcej informacji w tej sprawie znaleźć można na stronie operatora. Poznajcie dostępne terminy zabawy i zacznijcie swoją przygodę czym prędzej. Czas to pieniądz!

Dołacz do rywalizacji o część z 130 tysięcy zł

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj