Ściągnij aplikacje i odbierz bonus z FortuneClock

Odbierz swoją nagrodę z Fortune ClockDziś coraz częściej odchodzimy w kasynach internetowych od komputerów i przechodzimy na urządzenia mobilne. W swoim telefonie czy tablecie przecież możemy liczyć na te same gry, promocje czy inne funkcje. Jedne kasyna oferują nam mobilne strony, inne zaś dedykowane aplikacje. Do tych drugich zalicza się Fortune Clock, które nie tylko proponuje nam specjalne oprogramowanie, lecz także i darmowy bonus.

Nowa oferta promocyjna w Fortune Clock przeznaczona jest dla wszystkich klientów, którzy mają już konto w kasynie bądź chcą je założyć w najbliższym czasie. Polega bowiem na tym, że zainstalowanie aplikacji oraz jej użycie zapewni nam darmowy bonus niespodziankę. W zależności od opcji może to być bonus pieniężny lub darmowe spiny. Z oferty skorzystać mogą te osoby, które już mają konto w przeglądarkowej wersji kasyna i wpłaciły na swoje konto minimum 10 złotych. Można zatem szybko założyć teraz konto, skorzystać z bonusu na start, a następnie ściągnąć aplikację i cieszyć się dodatkowym bonusem.

Samo oprogramowanie mobilne na smartfony i tablety dostępne jest bezpośrednio na stronie kasyna. Możemy skorzystać z podanego linku lub kodu QR. To jedyny sposób na to, aby pozyskać aplikację, gdyż nie jest ona dostępna w Google Play czy App Store. Samo oprogramowanie jest niezwykle funkcjonalne i pozwala na czerpanie jak największej przyjemności z gry w tym kasynie.

Oczywiście także i za pomocą aplikacji możemy skorzystać z ciekawych promocji czy turniejów, które dostępne są w kasynie Fortune Clock. Easter Cash Splash to turniej z pulą nagród 90 000 euro, City lights to loteria z nagrodami z puli 75 000 złotych, a Happy hour pozwala na zdobywanie darmowych bonusów czy darmowych spinów.

Odbierz mobilny bonus

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj