Sięgnij po 10% zwrotu przegranych środków w Unibet

Jackpoty ze zwrotem gotówki do 10% w unibetKasyno Unibet przyzwyczaiło nas do tego, że lubi nagradzać swoich klientów bonusami, zwrotami, darmowymi spinami. Tym razem właśnie mamy do czynienia z promocją, dzięki której możliwe jest otrzymanie zwrotu gotówki z jackpotów. Już teraz można zgarnąć zwrot gotówki w kasynie. Przez limitowany czas można otrzymać 10% zwrotu gotówki z przegranych netto, jeśli będzie to nam gorszy tydzień gry na wybranych slotach.

To nie wszystko, albowiem wszystkie sloty Wowpot Jackpot i Mega Moolah Jackpot objęte promocją, dają nam szansę podzielenia jackpotu wartego miliony, jeśli tylko wygramy. Dostępna jest zatem dla nas okazja wygrania części z puli nagród i otrzymania zwrotu 10% gotówki. Na początek oczywiście zapisujemy się do promocji, aby kwalifikować się do zwrotu gotówki. Następnie zaś mamy zagrać w dowolną z wybranych gier z jackpotem. Ta szczególna promocja ze zwrotem gotówki będzie trwać co tydzień od poniedziałku godz. 00:00 CET do niedzieli godz. 23:59 CET. Kwalifikujący się gracze otrzymają 10% zwrotu gotówki od przegranych netto z wybranych gier co tydzień. Można dostać tutaj minimalnie 25 PLN i maksymalnie 250 PLN. Wiele osób ucieszy fakt, że zwrot gotówki przyznawany jest w formie gotówki.

Cała akcja trwa od 12 lipca 2020 roku do 26 grudnia 2021 roku.

W przypadku gry ze zwrotem można grać w Queen of Alexandria Wowpot, Sisters of Oz Wowpot , Wheel of Wishes, Jungle Mega Moolah, Absolootly Mad: Mega Moolah, Fortunium Gold Mega Moolah, Atlantean Treasure Mega Moolah, Mega Moolah, Juicy Joker Mega Moolah, Immortal Romance Mega Moolah, 9 Blazing Diamonds Wowpot, Sherlock and Moriarty Wowpot, Book of Atem Wowpot.

Odbierz cashy back 10%

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj