Sięgnij po 100 000€ z jackpotem pokerowym w Unibet

Wielkie jackpoty w HexaPro w bonusie UnibetWielkie jackpoty w HexaPro! Tak zapowiada się promocja bonusowa Unibet, w której to słynny operator umieścił pulę na poziomie, uwaga, 100 000€! O taką kwotę ubiegać się mogą wszyscy pokerowi gracze tej firmy. Wystarczy zatem zalogować się na konto i przejść do realizacji celów w świecie HexaPro. Zapowiedzi są ostre, ale jednocześnie – bardzo proste.

Wystarczy po prostu grać. Nagrody będą wydawane przez cały czas aż od początku lutego. Wydarzenie zostanie zakończone, gdy firma rozda wszystkie 32 promocyjne dodatki. A wśród nich prezenty na poziomie 1 000 razy większym od granej przez was stawki. Co także ważne, wygracie tu bez względu na to, za ile gracie – liczą się gry za 1, 2, 5, 10 i 25 euro! Jak to wygląda w praktyce? Firma opisuje to następująco: „W ciągu 20 000 gier gwarantujemy, że padnie jeden z 32 wielkich Jackpotów. Może to mieć miejsce w dowolnej grze od 1. do 20 000. Gdy ktoś trafi Jackpot, licznik 20 000 gier zostanie zresetowany. Kolejny Jackpot musi paść, zanim licznik ponownie wskaże zero. Jackpoty gwarantowane są na wszystkich pięciu poziomach stawek, co oznacza, że masz naprawdę sporą szansę na wygraną z mnożnikiem x1000!” – dzięki temu możecie się spodziewać, że kasa wpadnie na losowe konta. Jeśli jesteście fanami HexaPro, możecie to być właśnie wy. Po prostu dobrze się bawcie.

Nie ma tu żadnej złotej zasady, dlatego też bonus jest tak ciekawy. Skierowany jest przede wszystkim do aktywnych graczy, którzy cenią sobie ten właśnie produkt pokerowy. Aktywność nie była jeszcze nagradzana w ten sposób. Spróbujcie koniecznie!

Sięgnij po 100 000€

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj