Sięgnij po 140€ z promocją Wieczorna Siesta w Spinamba

Wygraj 140€ w gotówce w turnieju kasyna online SpinambaWieczorna Siesta od Spinamby to jeden z ich wyjątkowych turniejów. Same zawody skierowane są do wszystkich aktywnych graczy kasyna. W puli znalazło się 4 500€, zatem mówimy o pokaźnej rywalizacji, gdzie wygrać można sporą gotówkę. Jak tego dokonać i co dokładnie musicie zrobić? To naprawdę nic trudnego. Dokonuj aktywnie wpłat i graj za prawdziwe pieniądze w dowolnie wybranych wideo slotach.

Im więcej zagrasz, tym lepszy będzie twój ostateczny wynik. Możesz go monitorować za sprawą aktywnej tabeli z poziomu Spinamby. To właśnie tam widnieje informacja o tym, kto wygrywa oraz jaką dokładnie nagrodę zgarnie. Maksymalny poziom w tym przypadku to 150€ w gotówce. Nagrodzonych zostanie 50 najlepszych graczy, z czego poza gotówką, liczyć można na punkty. Bonus Spinamba jest opisany następująco: „Gracze od 1 do 5 miejsca otrzymają prezenty, takie jak: zegarek Ben Sherman, bransoletka fitness MyKronoz, kamera sportowa Gmini, bateria Xiaomi i słuchawki Sennheiser. Uczestnicy z pierwszej piątki otrzymają od 5 do 1 punktów do Tabeli Liderów, a cała reszta - 1 punkt każdy.” – wiecie dlaczego warto rywalizować o punkty? Kasyno ma swój wewnętrzny system z tabelą liderów. To właśnie tam traficie, a po zakończeniu wskazanego okresu, dołączycie do walki o cenniejsze nagrody. Wszystkie aktywności ze strony tego operatora mają ukryte dno – pełne skarbów.

W razie pytań i uwag na stronie znajdziecie regulamin. Jego warunki i zasady można także skonsultować z obsługą klienta. Dostępna jest przez Online czat, który znajdziecie po prawej stronie witryny. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że w tym samym czasie trwają inne wydarzenia mocno promowane przez tę firmę.

Wygraj 140€ w gotówce

Aktualne Promocje Spinamba


Skomentuj