Sięgnij po swoją pulę z 230 000 € w turnieju Spinamba

Pościg Gotówkowy od Spinamby z pulą 230 00€Pościg Gotówkowy w bonusie Spinamby to seria ośmiu turniejów i loterii, które odbywać się będą do 24-go sierpnia włącznie. Całość skierowana jest do wszystkich aktywnych graczy tej marki. Jeśli zatem macie swoje konto, możecie dołączyć do zabawy jeszcze teraz. Z drugiej strony, trudno tu mówić o zabawie, skoro w grę wchodzi bagatela, 230 000€!

Właśnie o takie pieniądze możecie się ubiegać w rywalizacji. Aby się do niej dostać, musicie we wskazanym terminie rozegrać co najmniej 100 rund, z czego każda po co najmniej 1€. Dzięki temu uzyskacie kwalifikację i włączycie się do pierwszego etapu, gdzie czekać na was będzie nawet 500€. Istnieje także – każdorazowo – dodatkowa pula na poziomie 10 000€, z czego gracze wywalczyć mogą 1000€ na swoją dalszą grę. W tym jednak przypadku w ciągu 5 kolejnych dni konieczne jest rozegranie spinów w Booongo o wartości nie niższej niż 2 000€. Jak pisze nam Spinamba: „Możesz wygrać dzięki maksymalnemu zakładowi, wygranej lub sposobowi obstawiania. W zależności od dnia turnieju warunki zwycięstwa będą różne. Wejdź do świata wielkich wygranych!” – włączcie się zatem do walki, ale pamiętajcie, że uczestniczą tu jedynie wideo sloty od Booongo. Ich pełną listę znajdziecie na stronie kasyna, a wśród hitów takie pozycje jak 15 Golden Eggs, cenione na całym świecie.

W turnieju obowiązuje oczywiście regulamin. Te warunki i zasady są bardzo proste, dlatego też możecie włączyć się do gry w dowolnej chwili i cieszyć się nią. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wygrywać nawet osiem razy, co także jest mocnym atutem Pościgu Gotówkowego od tego operatora.

Wywalcz do 1000€ w gotówce

Aktualne Promocje Spinamba


Skomentuj