Sklep bonusowy w kasynie WildJackpot

Sklep bonusowy od Wild JackpotsSklep bonusowy od Wild Jackpots to prawdopodobnie jedyna tego typu inicjatywa na świecie. Kasyno internetowe przygotowało dla swoich graczy zestaw bonusów w kasynie, które możecie niejako dokupywać na swoje konto. Dzięki temu zapewnicie sobie premie pieniężne czy też darmowe obroty. Będzie je można wykorzystać przy kluczowych wideo slotach, które mocno pomogą wam rozbić bank. Opcji jest dużo i tylko od samego zainteresowanego gracza zależeć będzie, po co dokładnie sięgniecie. Pamiętajcie, że oferta dostępna jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. W pierwszej zatem kolejności niezbędne będzie założenie konta. Taki proces możliwy jest dla każdej pełnoletniej osoby, która przejdzie przez jeden formularz. To 30 sekund waszej pracy, które przełoży się na wiele dalszych korzyści.

Sklep bonusowy w kasynie WildJackpot

Cały system bazuje na czterech odrębnych rozwiązaniach. Każde z nich przekładać się będzie na profity płynące dla gracza i jednocześnie oznaczają konkretne stawki, jakie należy wpłacić z salda głównego, by zdobyć te dodatki. Mogą to być:

  • Zestawy darmowych obrotów w Golden Tiger
  • Super obroty w grze Wild Falls
  • Bonus gotówkowy na 200%
  • Gorąca kombinacja z połączeniem obu propozycji

Rozróżnienie tych kategorii jest niezwykle proste. Warto jednak dokładnie rozpisać możliwości, które będą przed wami postawione. W pierwszej opcji zapewnicie sobie 30 free spinów, jeśli tylko zdeponujecie 5€ (lub ekwiwalent w innej walucie). Takie dodatki będą wam dodawane natychmiastowo bez żadnej konieczności dodatkowego oczekiwania. W przypadku Super obrotów będzie ich nieznacznie mniej, bowiem 25. Otrzymacie je w grze Wild Falls i będą miały większą wartość niż te, opisane wcześniej. Należy za nie zapłacić 10€ (lub ekwiwalent). Nie są to zatem duże wymogi, a tu również środki uzupełnią wasze konto natychmiastowo. Trzecia propozycja to czysta „wymianka”, którą tak opisało Wild Jackpots: „Zamień gotówkę w czas gry dzięki tej niesamowitej ofercie. Wydaj 10 € / 10 $ z salda gotówkowego i zdobądź 200% bonusu!” Jako czwarty i ostatni dodatek otrzymacie od tej firmy łączony zestaw darmowych obrotów (50) oraz bonus od depozytu 150%. Wymagana wpłata wynosi tu 15€. Co bardzo ważne, możecie te akcje bez trudu łączyć i wykorzystywać dowolnie do swojej gry. Wystarczy oczywiście skorzystać z przycisku „Kup teraz”, który znajdziecie w odpowiedniej zakładce z bonusami. Mimo tego należy wziąć pod uwagę, że wszelkie premie stosowane przez Wild Jackpots mają swoje wymogi, m.in. obrotu. Jeden z nich, a dokładnie punkt 10 regulaminu oświadcza nam, że: „Maksymalny zakład dozwolony w przypadku, gdy na koncie gracza jest aktywny jakikolwiek bonus, wynosi poniżej 20% wartości przyznanego bonusu i nie może przekroczyć kwoty 8 EUR/8 USD/80 NOK na pojedynczy zakład.”

Regulamin tej promocji dostępny jest na stronie kasyna. Znajdziecie tam zaledwie 13 punktów, które określają to, jak odbierać bonusy, jakie wymogi finansowe są przed nim postawione czy też, jak prezentują się potencjalne obroty, o których częściowo nadmieniamy powyżej. Wszelkie regulacje z warunków i zasad są dla graczy obligatoryjne. Należy się z nimi zapoznać przed pierwszym wykorzystaniem bonusów. Jednocześnie prosimy mieć na uwadze, że Wild Jackpots udostępnia także inne dodatki, w tym promocje czy system Go Vegas, które będą dla was dostępne od razu po założeniu konta. Możecie w ten sposób liczyć na szereg mega dodatków.

Wybierz swój bonus

Aktualne Promocje WildJackpots


Skomentuj