Skorzystaj z happy hour i odbierz free spins z GGbet

Happy Hour ze spinami do odebrani w GGbetDarmowe spiny cieszą się od lat ogromnym zainteresowaniem klientów kasyn. Dzięki nim zyskuje się przecież świetną okazję na mniejsze czy większe wygrane na automatach. Informujemy zatem o najciekawszych promocjach z nimi związanych. Teraz można w kasynie Fortune Clock skorzystać z Happy Hour: Free spins Edition, gdzie każdego dnia można zdobywać darmowe spiny.

Raz na jakiś czas w cenionym przez nas kasynie internetowym Fortune Clock dostępna jest specjalna oferta z darmowymi spinami. Tym razem można z niej skorzystać między 23.01.2022 a 30.01.2022. Jest ona aktywowana każdego dnia między godziną 20:01 a 11:59 (UTC +3). Naszym zadaniem jest w tym przedziale czasowym wpłacić minimum 100 euro lub 500 złotych. Dzięki temu otrzymamy swój los na loterię, dzięki któremu będziemy mogli wziąć udział w loterii. Do rozlosowania są nagrody z puli 500 euro / 2500 złotych. To przede wszystkim darmowe spiny, jak i bonusy bez depozytu. Nasze ewentualne free spiny będą możliwe do wykorzystania w nowych grach z oferty, tych kultowych, jak i najlepszych z oferty. Przy tym wszystkim niektóre spiny mają całkiem wysoki mnożnik za wygrane. Ile dostać możemy spinów, dowiemy się podczas losowania. Trzeba mieć też na uwadze, że takie free spiny, a w zasadzie wygrane z nich trzeba potem obrócić co najmniej 75 razy. Dopiero po spełnieniu tych warunków, będziemy mogli takie środki wypłacić z konta.

W tym samym czasie w kasynie Fortune Clock obowiązują także inne ciekawe promocje, turnieje czy loterie. Można dzięki nim zdobywać ciekawe bonusy, jak i mieć szansę na kolejne wygrane. Więcej na stronie Fortune Clock.

Odbierz darmowe spiny

Aktualne Promocje GGbet


Skomentuj