💸 Skorzystaj z Muchbetter i odbierz bonus do 70 zł w Unibet

Odbierz 50 zł w gotówce i freebet 20 zł na EuroEuro 2024 coraz bliżej, więc w kasynach i u bukmacherów pojawia się sporo ciekawych promocji związanych z piłkarskim turniejem. Tak jest między innymi w Unibet, gdzie można znaleźć specjalną promocję z bonusem i freebetem na EuroJeśli nie jesteś jeszcze klientem MuchBetter, możesz już teraz sprawdzić tę metodę płatności, a dodatkowo zgarniesz w kasynie Unibet 50 zł w gotówce i freebet o wartości 20 zł do wykorzystania na Euro 2024, które będzie miało miejsce w Niemczech. Z tą promocją możesz się cieszyć dodatkowymi 70 zł do wykorzystania na zakłady sportowe, podczas największego święta europejskiego futbolu!

MuchBetter to popularny i ceniony przez klientów portfel elektroniczny, który zapewnia bezpieczną i wygodną alternatywę bankową dla klientów na całym świecie. Dzięki założeniu konta w MuchBetter i skorzystaniu z tej metody w Unibet, można zgarnąć prezenty. Działa to w ten sposób:

  1. Zaloguj się na Unibet, przejdź do sekcji z depozytem i wybierz MuchBetter.

  2. Wpłać min. 50 zł przy użyciu portfela MuchBetter.

  3. Otrzymasz dzięki temu 50 zł w gotówce do portfela MuchBetter w ciągu 24 godzin.

  4. Następnie dostaniesz darmowy zakład 20 zł na Euro, dopisany do konta Unibet w kolejny czwartek, do godz. 18:00.

50 zł będzie dodawane do portfela MuchBetter w ciągu 2 dni roboczych. Promocja trwa od 3 czerwca do 31 lipca 2024 roku. Darmowy zakład będzie ważny 7 dni i będzie można go wykorzystać na mecze turnieju Euro. Więcej na stronie kasyna. Oczywiście warto pamiętać też o tym, że niedługo pojawi się wiele innych ciekawych promocji związanych z Euro.

Odbierz bonus z Muchbetter

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj