Skrill bezpieczna płatność w kasynie online

Skrill w kasynie onlineNie da się za bardzo funkcjonować w kasynie bez płatności online. Konieczne jest bowiem doładowanie konta i dopiero za takie środki obstawiamy swoje zakłady. W kasynach zatem mamy do wyboru liczne metody płatności. W dużej ich liczbie dostępna jest opcja, jaką jest Skrill. Chcielibyśmy zatem przyjrzeć się temu, czym jest i jak można z niego korzystać na stronach hazardowych.

Skrill - co warto o nim wiedzieć?

Skrill to jeden z najbardziej znanych i chętnie wykorzystywanych e-portfeli na rynku. Powstał w 2001 roku i przez wiele lat funkcjonował pod nazwą Moneybookers. Od 2011 roku znany jest już jako Skrill. ten portfel internetowy umożliwia nam wybór spośród ponad 40 walut, które możemy przechowywać na koncie, jak i również płacić nimi online. Możemy w jego przypadku korzystać z podpiętej do konta karty Skrill Prepaid Mastercard, jak i również wirtualnej karty Skrill. Zarówno strona internetowa, jak i aplikacja dostępna jest w języku polskim. Dzięki Skrillowi możemy wysyłać komuś przelew na numer telefonu komórkowego lub adres e-mail. Możliwa jest też łatwa wymiana walut, gdzie jednak system stosuje własne kursy, które są mniej korzystne niż te oficjalne. Od pewnego czasu Skrill umożliwia również zakup i sprzedaż kryptowalut, których łącznie jest kilkadziesiąt, w tym oczywiście BTC, ETH, XML, EOS. Sporą zaletą jest także to, że Skrill daje nam sporo możliwości wpłat na konto. Warto też dodać, że prowadzi on programy lojalnościowe, jak Skrill Knect, gdzie choćby za wpłaty w kasynach dostajemy punkty, a po zebraniu ich dostatecznej liczby, możemy je wymienić na gotówkę.

Jak korzystać ze Skrilla w kasynach?

Skrill na całe szczęście należy do tych metod płatności, które działają w obu kierunkach. Możemy zatem zarówno doładować za jego pomocą konto w kasynie, jak i później wypłacić z kasyna wygrane na swój e-portfel. W przypadku doładowania konta możemy liczyć na skorzystanie z dwóch dostępnych opcji.

Pierwszą z nich jest skorzystanie po prostu z samej opcji Skrill. Kiedy ją wybierzemy w kasynie, zostaniemy przekierowani na stronę logowania, gdzie musimy potwierdzić transakcję. Zazwyczaj kwotę wybieramy już w kasynie i chodzi tylko o potwierdzenie przelewu w samej aplikacji czy na stronie Skrill.

Drugą opcją jest skorzystanie z karty. Jeśli mamy fizyczną lub wirtualną kartę podpiętą do naszego konta Skrill, to zamiast wybierać właśnie Skrill podczas dokonywania przelewu, podajemy po prostu dane swojej karty. Jest to o tyle pomocne, że nie każde kasyno oferuje nam możliwość depozytu poprzez Skrill, jednak większość marek na rynku właśnie MasterCard. Ponadto możemy zapisać sobie dane karty i tylko podać podczas przelewu kod zabezpieczający. Przyspiesza to znacząco sam proces płatności.

Warto mieć na uwadze, że Skrill często wymaga od nas potwierdzenia przelewu w aplikacji, co jest dobrą opcją zabezpieczającą nasze konto przed podejrzanymi transakcjami. Ponadto dzięki powiadomieniom push za każdym razem dostaniemy informacje o danym przelewie czy płatności.

Jeżeli chcemy wypłacić środki na swoje konto w Skrillu, to wybieramy kwotę przelewu i zlecamy transakcję dla kasyna. Tutaj jednak tylko od polityki kasyna zależy to, czy przelew będzie bezpłatny czy też pobrana zostanie od nas mała prowizja. Zarówno wpłaty i wypłaty związane z tym e-portfelem są błyskawiczne i w pełni bezpieczne.


Skomentuj