Środowe 40 free spinów z bonusem do 2 400 zł w SmokAce

Tomahawk Wednesday Bonus w promocji kasyna SmokAceŚroda to całkiem ciekawy dzień, gdyż jako środek tygodnia przybliża nas do weekendu. Dlatego też warto celebrować ten dzień, gdyż jesteśmy bliżej relaksu i odpoczynku. Tak się akurat składa, że w kasynie SmokeAce można liczyć na specjalny bonus do 2400 PLN i 40 darmowych spinów.

Każdy z klientów kasyna SmokAce może co tydzień liczyć na promocję od depozytu, jaka obowiązuje wyłącznie w środy. Tego dnia zadaniem dla chętnych osób jest wpłacić na konto środki, co z kolei gwarantuje doładowanie i darmowe spiny. Bonus gotówkowy wraz ze spinami aktywowany jest od kwoty 25 € lub 125 PLN. Wtedy też przede wszystkim dostaniemy na swoje konto doładowanie o wartości 40%, które pozwala zdobyć do 500 € lub 2400 PLN. Na graczy dodatkowo czeka do odebrania 40 darmowych spinów, które następnie należy wykorzystać na grze Cleocatra od marki Pragmatic Play.

Przyznane nam free spin będą podzielone na 2 paczki po 20 sztuk każda, gdzie pierwszą otrzymamy wraz z bonusem pieniężnym, zaś drugą po 24 godzinach. Każdą z paczek trzeba potem wykorzystać w kasynie w czasie 1 dnia. Wygrane z darmowych spinów należy następnie obrócić 25 razy w kasynie, a otrzymany bonus pieniężny trzeba w kasynie obrócić 40 razy. W ramach warunków obrotu można na jeden zakład postawić do 5 € lub 20 PLN. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową kasyna, gdzie dostępny jest zarówno pełen regulamin, jak i również informacje o innych promocjach w SmokeAce.

Skorzystaj z bonusu

Aktualne Promocje Smokace


Skomentuj