Środowy zwrot przegranych środków 11% w Betchan

Cashback do zgarnięcia w BetchanPorażki w kasynach internetowych zawsze są wliczone w ryzyko. Raczej trudno spotkać kogoś, kto grając na automatach czy ruletce, notuje wyłącznie same wygrane. Gorzej jednak, kiedy porażek mamy zbyt dużo i wtedy z naszego konta znika za wiele pieniędzy. Dla takich graczy sporą nagrodą pocieszenia może być wtedy jednak cashback bonus, dzięki któremu dostaje się określony zwrot z przegranych na konto. Z bardzo ciekawą ofertą dla swoich klientów wyszedł Betchan.

Już teraz Betchan zapewnia swoim klientom cashback 11% w postaci prawdziwej gotówki w każdą środę! Jest to oferta przeznaczona dla wszystkich klientów z aktywnym kontem. Należy przez całą środę obstawiać zakłady na automatach typu jednoręki bandyta. Mowa o wszystkich slotach z oferty tego kasyna. Nie ma tu żadnych limitów dla graczy. Możemy grać za mniejsze lub większe stawki w ulubione, nowe automaty do gry. Jeśli dopisze nam szczęście, to na koniec dnia będziemy mieć więcej wygranych niż przegranych. W przeciwnym razie będziemy mogli liczyć na nagrodę pocieszenia. Wszystkie wygrane są sumowane, a następnie kasyno oblicza 11% z nich, które trafią na konto graczy.

Niezwykle ważna informacją jest to, że cashback dostępny jest już od przegranych 1 euro netto, a nie wprowadzono maksymalnego limitu. Wielu graczy bardziej zainteresuje to, że nie zastosowano w tym wypadku wymaganego obrotu tym bonusem. Zdecydowana większość kasyn wymaga od graczy, aby taki zwrot środków został następnie co najmniej kilkanaście razy obrócony na automatach. Tymczasem tutaj środki od razu trafią na konto i można je wypłacić lub przeznaczyć na dalsze zakłady hazardowe. Zapraszamy także do sprawdzenia innych ciekawych ofert w tym kasynie.

Odbierz cashback 11%

Aktualne Promocje Betchan


Skomentuj