Summer Deluxe turniej z pulą bonusową 50 000€ w Slottica

Letnie Deluxe zawody kasyna Slottica z pulą 50 000€ do podziałuLetnie Deluxe to zawody z bonusem w Slottica, które trwają od 14 do 23 sierpnia. W tym czasie wszyscy użytkownicy tej marki mogą się ubiegać o część z wielkiej kwoty na poziomie 50 tysięcy euro. Właśnie taką pulę opracowano i wdrożono dla śmiałków ceniących sobie rywalizacje z innymi graczami. Jeśli zaliczacie się do tego grona lub po prostu cenicie dobre automaty, zdecydowanie powinniście spróbować.

Jak informuje nas organizator, oddelegowano do tego celu takie wideo sloty jak Solar Queen, Solar Temple, Rise of Egypt Deluxe, Buffalo Power: Hold & Win, Pearl Beauty: Hold & Win. Pełna lista jest nieznacznie obszerniejsza i możecie ją znaleźć bezpośrednio na stronie Slottici.Celem gracza jest tu oczywiście zdobywanie punktów. Musicie zatem poznać pełną listę gier, wybrać tą lub te, które interesują was najbardziej, a potem grać w nie za prawdziwe pieniądze. Minimalny zakład na poszczególną rundę to 1€. Im więcej będziecie wygrywać w 20 kolejnych rozdaniach, tym więcej punktów sobie zapewnicie. Na witrynie widoczny jest obecny ranking, dzięki czemu zobaczycie ile brakuje wam do czołówki oraz jak wygląda lista nagród. Za pierwsze miejsce otrzymać można nawet 10 000€, co jest tu główną nagrodą konkursową. Będzie to idealne wyjście dla chętnych, którzy dodatkowo liczą na naprawdę pokaźne wygrane.

Wszelkie informacje o datach, stawkach czy wygranych, znajdziecie w regulaminie kasyna Slottica. To właśnie warunki i zasady przypisane do promocji będą dla was kluczowe w podejmowaniu kolejnych decyzji. Warto jednak grać, szczególnie, że do zakończenia wciąż sporo czasu, zatem można „żyłować” swój wynik jeszcze przez dobrych kilka dni. Dacie radę?

Wygraj gotówkę

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj