Świąteczne Misje pokerowe w turnieju o 50 000 € w Betsafe

Misje pokerowe w bonusie Betsafetrzy tygodnie misji pokerowych czeka na was na stronie Betsafe. Codzienna i cotygodniowa pula nagród będzie przy tym proporcjonalnie rosła, dając wam coraz to więcej gotówki do wygrania. Jeśli zatem gracie w pokera i jednocześnie szukacie korzystnych finansowo bonusów pokerowych, dobrze jest zainteresować się właśnie tym tematem.

Wystarczy zarejestrować swoje konto lub zalogować się na nie (proces rejestracyjny to ok. 60 sekund), po czym przejść do strony pokerowej i dołączyć do pierwszej z misji. Im więcej ich wykonacie, tym więcej kolejnych biletów wpłynie na wasze konto, a z tym związane będą dalsze premie. Na początku dzienna pula wynosi 250€, cotygodniowa już 2500€. W kolejnych propozycjach kwoty te są podwajane. Jednocześnie trwają aktywne satelity, które mogą was włączyć do turnieju Blowout. Te słynne rozgrywki Betsafe w końcu wróciły i potrwają aż do 29 grudnia, kiedy to odbędzie się ich wielki finał. Możecie się o nie ubiegać co dzień, bowiem satelity kosztują tylko 0,11 wpisowego. Do wielkiego turnieju także jest możliwość dokupienia buy-in, tu jednak koszt wzrasta do 110€, dając szansę przede wszystkim tym, którzy aktywnie wywalczyli swój udział. Pula nagród w tej propozycji wynosi aż 50 000€, a za wyeliminowanie każdego śmiałka przysługiwać wam będzie 50€ premii jako ciekawy dodatek na dalszą grę.

W promocji i wyścigach czy misjach Betsafe obowiązuje prosty regulamin, który znajdziecie na ich stronie. Widoczne są tam informacje o terminach, zasadach gry, podziale żetonów i freerolla czy satelitach. Dzięki temu bez trudu zrozumiecie cały temat i dołączycie się do zabawy o wielkie pieniądze tego kasyna.

Walcz o część z puli 25 000 €

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj